Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ekkora korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ekkora korkülönbség még elfogadható?

Figyelt kérdés
A párom 24/F én 15/L,nagyon szeretjük egymást és később is együtt szeretnénk maradni.Nem vagyok bizonytalan,mert tudom hogy működni fog !

2017. márc. 1. 17:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem igazan, bar ahogy latom, kb olyan agyi szinten vagy, mint egy 15 eves.
2017. márc. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi idős korban még ég és föld különbség. 10 év múlva már nem lenne az.
2017. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Pedofil.
2017. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem, én nem fogadom el ezt a korkülönbséget. Sőt, egyenesen visszautasítom.


És most akkor mi lesz? Hasznos volt számodra ez a válasz, vagy bármelyik másik?


>tudom hogy működni fog


Lol, mint mindig mindenki. Egy 15 éves lány a következő 5 évben kb. háromszor annyit fog változni, mint eddigi életében összesen. A legjobbakat nektek, de azért ne legyenek túl nagy illúzióid: egy gyerekkel jársz, aki nemsokára felnőtté válik.

2017. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!De azt hogy később is együtt tervezzük ,az nem azért van,mert álomvilágban élek,hanem mert már eddig is sok mindenen keresztül mentünk eddig.Mindenben támogat,nem zavarja az sem,hogy kitűnő vagyok és sokat kell tanulnom stb...
2017. márc. 1. 17:22
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

lol

Mondjuk nem tudom hibáztatni a csávót, pár körre én is elfogadnék egy 15 évest :D

2017. márc. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
Jaj, sok mindenen keresztulmentetek... A valladon sirt amikor apu nem vett neki karacsonyra uj iPhonet? :D
2017. márc. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A népi bölcsesség azt mondja, hogy az ideális körkülönbség

N=F/2+7

Ez csak játék, és az idő múlásával állandóan változik.

Az én feleségem is 9 évvel fiatalabb, 27 éve vagyunk házasok.

2017. márc. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
6%
Ha azt nézzük, milyen kívánatosak a 15 éves lányok...hmm..fincsi. De agyban még nagyon suták.
2017. márc. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális 24 éves soha, semmilyen esetben sem jönne össze egy 15 évessel. Soha. Csak azok, akik agyilag örökre megrekednek ezen a szinten, azok, akik tudatosan keresik a gyengébbet, hogy minél nagyobb legyen a tekintélyük a szemükben (és igen, jelenleg még gyengébb vagy, mondjon bármit is, hiszen még anyagilag is és jogilag is másoktól függsz) vagy pedig a magukra adó nők a saját korosztályából valamiért kerülik, mint egy leprást. Ne pazarold rá a fiatalságodat.

9 év összességében nem nagy korkülönbség, de ebben a helyzetben akár egy fél évszázad is lehetne.

2017. márc. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!