Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, számotokra sok 7-8...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, számotokra sok 7-8 év korkülönbség? Van, hogy csak emiatt nem akartok jobban megismerkedni valakivel vagy esetleg azt gondoljátok, hogy a nő számára lehet sok és nem próbálkoztak inkább?

Figyelt kérdés
2017. febr. 14. 11:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy sok. Semmi nem múlik ezen.
2017. febr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

"esetleg azt gondoljátok, hogy a nő számára lehet sok és nem próbálkoztak inkább"

Ez kb olyan, mint a nyuszikás viccben, hogy "b...d meg a fűnyíródat, medve!". (Gondolom, a viccet ismered, ha nem, szívesen elmesélem.)

Ha baja van valamivel, akkor majd elmondja, vagy ha nem is mondja el, elutasít. De meg se próbálni valamit, pusztán egy légből kapott feltételezés miatt? :D

2017. febr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És ha a férfi nem ír, írhatok én? Még csak most kezdtünk el ismerkedni
2017. febr. 14. 11:39
 4/15 anonim ***** válasza:
7-8 év még éppen belefér nekem. Statisztikák szerint általában a nőknek a 6-7 év a maximum. Szerintem a 10 már nagyon kritikus. Ettől még ismerkedem kicsit fiatalabbakkal is, de ilyenkor néha pesszimistább vagyok, az meg egy eléggé önbeteljesítő hozzáállás. Ebben mindkét dolog benne van, a hit, hogy a nőnek vagyok túl idős, meg az is, hogy eltérő életszakaszban vagyunk. 42F
2017. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
52%
Nyugodtan írhatsz férfinak. Már kezdtek majd, vagy már valameddig jutottatok? Ha már valameddig jutottatok, akkor végképp nyugodtan írt, az egészségesebb is, ha a nő ír kicsit többet. Ha még el sem kezdtetek beszélni, akkor azért rossz jel, hogy a nőnek kell kezdeményeznie, de voltak ilyenből nagyon jó kapcsolataim.
2017. febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"És ha a férfi nem ír, írhatok én?"

Miért, talán az ő engedélyétől függ, hogy te mit csinálj?

Ne legyél már tetyemutyi! Ez a szerepek szélsőséges túlgondolása. Igen, a férfi legyen férfi, én is azt mondom. De azt is, hogy a nő ne egy teszetosza, rideg jégcsap legyen. Attól, hogy valakire ráírsz, vagy valakit megszólítasz, vagy "csak úgy" küldesz neki egy SMS-t, azzal még nem futsz utána, nem nyomulsz rá, és nem vagy nőietlen. Csak szimplán egyenes vagy. Ami szerintem célravezetőbb, mint a játszmázás.

2017. febr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a férjemmel megismerkedtem, én voltam 21, ő 28. Minthogy feleségül vett, úgy gondolom, nem zavarja a közöttünk lévő korkülönbség.


Jah, és én írtam rá, a megismerkedésünk után két nappal. Konkrétan egy szidással kezdtem, mert azzal búcsúztunk, hogy majd keres, de két napig nem vette a fáradtságot. És most házasokként tengetjük boldog mindennapjainkat.


Ezen semmi sem múlik.

2017. febr. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem sok,semmit sem számit.


Miért ne írhatnál?Nem a 16.században élünk...

2017. febr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Milyen 7-8?


Ismerek a rokonságomban és az ismeretségi körömben olyat, ahol 15 és 17 év a korkülönbség is van.


Az érzelmek nem korból jönnek, hanem szellemi értségből.

2017. febr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem pont határeset a 7 év.

Nem az évek száma miatt, hanem mert az ilyen 26 körüliek többsége teljesen máshogy gondolkozik mint egy 30 feletti.

Én 34 vagyok, kb 30 körüli nővel tudnám elképzelni, de minden lehetséges ha egy 25 éves ugyanúgy megfogna....nem zárkóznék el csak az évek miatt.

2017. febr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!