Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is éreztétek már ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztétek már ezt?

Figyelt kérdés
Mikor olyan valakiért rajongsz aki nem tart vonzónak, és te odavagy teljesen és szinte gyűlöl, tapos, ahogy csak tud mert közben mardossa, hogy te kedves vagy és imádod, akit me gő nézett ki magának az semmibe veszi.
2017. márc. 1. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Had találjam ki, tetszik egy lány. Sajnos csak azt kapod amit a legtöbb átlagos, vagy az alatti férfi szokott ilyen esetben...
2017. márc. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

persze.

számtalanszor.

bizonyos párokat ahogy megfigyelek, hogy milyen lány jár milyen férfival..hát khhhm.

De úgy látszik sok nő elviseli ezt hiszen "jajj, szeret, csak ő ilyen" meg "jó néha leszól, de ahhhw a szeme, szája, arca stb"

Ezt sosem fogom megérteni.

Sajnos voltam azonban az oldalon is, hogy én viselkedtem így a barátnőmmel, hogy folyton leszóltam stb. Teljesen megértem hogy elhagyott emiatt. Viszont megtanultam, hogy soha nem viselkedem így többször egy kapcsolatban.

Kölcsönös tisztelet ALAP!

Nagyon bánom, mert hónapok óta csak üresben forgok, és önmagam keresem. De talán ennek meg kellett ahhoz történnie, hogy egy sokkal jobb dolog történjen az életemben, és valójában is egy érzelmi szinten is érett férfivé váljak.


26/F

2017. márc. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!