Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csábítsak el egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csábítsak el egy olyan pasit aki20 évvel idösebb mint én?

Figyelt kérdés

szal van ez a pasi,agyon bejön nekem.én vagyok 20 ő 40..kb 1héten találkozunk 2-3 alkalommal,de ink.hivatalos okbol.Juniusba együtt leszek vele külföldön 4napot,hogy tudnám egyártelmüen a tudatára adni h kell nekem,de mégsem mondanám meg egyenesen?

a pasinak van bnöje de ö nem jön oda és amikor a héten találkozgatunk akkor sem.Igazabol csak vonzodom a titkos kapcsolatokhoz és ezért szeretnem kiprobálni ezzel a nagyon joo sráccal.Ja és mindennap szoktunk smsezni


2010. máj. 10. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

1. 40 éves férfit már régen nem nevezünk srácnak,mert ő már nem az..

2. Házi nyúlra nem lövünk!Ismered a mondást?

Miért kell a férfi kapcsolatár tönkre tenned?

te mit szólnál ha egyszer a te párodat/férjedet csábítanák el? neked sem esne jól..

3. 40 éves pasasnak hosszabb távra tuti nem kellenél,mert könnyen adod magad..Egyszer-kétszer jól megdugna és kész...Tényleg ezt akarod???

2010. máj. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sehogy -.-
2010. máj. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Az a baj, hogy szellemileg nem lennél partner neki, szeretkezni tud a barátnőjével, szóval nem tud téged semmire használni, akkor meg minek akarna belevonni az életébe? Felejtsd el...
2010. máj. 10. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Thurston ***** válasza:
53%

"40 éves pasasnak hosszabb távra tuti nem kellenél,mert könnyen adod magad.."


Itt mi az összefüggés? D:



Amúgy ja, ezt felejtsd el. Jó nagy baromság. Vagy már teljesen kifogyott az ország a kanos húszéves srácokból?

2010. máj. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
beteg vagy :D... 20 ével? hát te valami elmeháborodott nő vagy...
2010. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Vigyázz, mert itt a válaszadók nagy része nem 40, hanem 15 év körüli és ha kiderül, hogy valaki nem a pattanásos karcsikát akarja magának társnak, akkor egyből lehülyézik :D
2010. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tegnap 14:41-nek

Első író vagyok..Én örülnék neki ha tinikorú lennék,de nem vagyok az.38 évesen írtam le a véleményemet...Mielőtt még leszólnál,hogy biztos az én férjemet is egy 20 éves csábította el azért ellenzem,nos hál istenek ilyen még nem történt velem...

Bár én úgy vagyok evvel,hogyha 2 ember között minden tökéletesen működik,ott egy harmadik nem tud belepofátlankodni bármit is akar...

2010. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Thurston ***** válasza:

14:41


Ja, hiszen telejsen normális, hogy valaki egy igazi érett férfit akar maga mellé...


Haha.

Szerintem próbálj meg felnőni. Mielőtt magadat járatod le a sok hülyeséggel.

2010. máj. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz kedves utolsó? Mivel járatom le magam? Mondjad csak :DDDD
2010. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!