Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg ilyen egyszerűek, hogy úgy gondolják, hogy minden nő egyforma?

Figyelt kérdés
Személyiségük, elvárásaik, ízlésük, gondolkodásuk, minden?
2017. márc. 4. 20:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk meg különben is ki figyel azokra? :-D
2017. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A Férfiak már nem! A fiúk és a pasik még igen! :-)
2017. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én nem gondolom így. Viszont ugyanígy hallottam már nőktől, hogy minden férfi egyforma. Ők vajon tényleg olyan egyszerűek, hogy ezt komolyan gondolják?
2017. márc. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
0%

Hát én akikkel eddig találkoztam sajnos ezt gondolták. Mindegyik ugyanúgy viselkedik minden nőjével. Egyszer megtanulták, hogy kell csajozni, mi az a szöveg, meg mit kell tenniük, ami a lányoknál bejön, és mindenkinél ezt adják elő..

Nekem már a szőr is feláll tőlük a hátamon, mert átlátok rajtuk... Legfőképp az én korosztályom ez a huszonévesek... Már nem bírom egyszerűen elviselni őket. Remélem találkozom egy idősebb férfivel, aki normális, mert több tapasztalattal rendelkezik, és esetleg tiszteli is a nőt, nem egy ilyen buta rinyáló kisfiú. Mert én már megőrülök ezektől.. Megtévesztő, hogy ugye külsőre lehet tök szimpatikus, de aztán ismerkedek velük rájövök, hogy már megint ugyanaz... Én 22 vagyok amúgy, de találkoztam már 36 évessel az is igen ostoba volt. Ő például infantilis volt nem igazán akar felnőni... Hát nem mondom, hogy mindegyik férfi ostoba, de akikkel találkoztam eddig, azok-azok voltak...

Én már vágyom rá nagyon, hogy egy normálissal összefussak. Bulihelyekre se járok már inkább, mert ott is főleg ilyen kis buta gyerekek vannak..

Múltkor is szemeztem egy idősebbel, meg félmosolyt dobtunk egymásnak.. Az is elég szenvedélyes volt, és nagyon izgató... Egy kis hülye gyerekkel ilyet nem lehet megtenni... Már észre se veszem őket amúgy.. Ugye értelmes az értelmessel találkozik, butább meg a butábbikkal... Hasonló a hasonlót vonzza... Én hibám is, ha hülyét csinálok magamból... Mikor bedőltem a kisfiúknak, én is bohócként viselkedtem vállalom! Ez így van! De már nem! Rendbe kellett tennem saját magam ahhoz, hogy tisztán lássak.. Na szóval vigyázz amúgy, mer idősebbek közt, is vannak p*rasztok, de ha nyitott szemmel jársz észre lehet venni, hogy ki az, aki hülyíteni próbál..Azt esetleg te is megrángathatod, én szoktam, aztán utána ott hagyom mer nekem biztos nem kell! Ugyebár... Ha okos vagy, nem tudnak átvágni... De amúgy igen, mindegyik úgy közeledik, hogy használni akar. De én a gesztusokból meg a szeméből olvasok az embereknek, már megéltem annyi mindent, hogy látom ki az, akinek tényleg tetszem, és ki az aki csak játszik... Lehet szédíteni a játékosokat! Mulatságos ám nagyon:))) Ha-ha... Na szóval figyelj oda, és akkor észre fogod venni ki őszinte, és ki nem!

2017. márc. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
"De én a gesztusokból meg a szeméből olvasok az embereknek" Az jó, én a gondolatukból.
2017. márc. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyet senki nem mondott, persze vannak akik azt hangoztatják, hogy csak a jóképű meg pénzes férfi kell mindegyiknek, de ez baromság.

Legfeljebb annyi lehet a dologban, hogy a tudatalatti folyamatok ugyanarra az elvre épülnek, de maga személyiségileg nincsen két egyforma nő, legfeljebb csak hasonlóságokat lehet észrevenni.

2017. márc. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

#4

Ha tudnám, hogy beleférek a felső korhatárba, komolyan megpróbálnék veled megismerkedni ;-)

4X még beleférhet vagy az már nagyon sok? :-(

2017. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
#7 Legyen már tartásod... elképesztő.
2017. márc. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

#8

Ezt mire mondod?

2017. márc. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem "minden" (messze nem), de a zsigerekben rejlő alapok azok bizony minden nőnél egyformák.


A "felépítmény" (civilizáció/szocializáció, sors, satöbbi) teszi egyedivé az embereket.


Kivétel: elmebetegek.

2017. márc. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!