Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt, hogy felszínes, aki divatosan öltözködik?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a divatot, sok ruhám van, varrogatok is, külön spórolt pénzem van 1-1 darabra.

Sokak szerint, akik nem nagyon ismernek, felszínes vagyok, de nem látják, hogy igazából pl. emellett rengeteget olvasok, suli mellett dolgozok (ebből a pénzből állom ezt a "hobbit"), ahol jól is teljesítek.

A közeli barátaimat és a barátomat se érdekli annyira, de velük sem csak divatról beszélek.

19L



2017. febr. 18. 15:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Mert hülyék, de téged ez miért érdekel?
2017. febr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Mert ők a felszínesek, hiszen egy-egy adott tulajdonság alapján ítélnek meg másokat. Dajnos ezek ellen nem lehet sokmindent tenni, de fontos, hogy ne vedd magadra amit mondanak, hiszen te ismered magad, ők meg nem.
2017. febr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

Divatosan vagy stílusosan? Mert a divat változik, ha valaki ész nélkül magára kapkodja, ami épp menő, az nem túl okos. De ha van stílusod, nem fogod magadra erőltetni, ami nem te vagy, mégis be tudod építeni valamilyen módon a ruhatáradba.

Szerintem ezt te is tudod.

2017. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem felszínesség, hanem ízlésesség. A ruha teszi az embert. Sokat elárul az öltözködés a személyiségünkről, ápoltságunkról, igényességünkről. Szerintem tök jó, ha sok és egyedi ruháid vannak, mert változatos az öltözködésed és színes lesz tőle az egyéniséged. Meg neked is jobb érzés. Ha megteheted anyagilag, akkor szerintem ez egy jó hobbi, és egyáltalán nem felszínesség. Szeretnéd jól érezni magad a bőrödben. :)

18/L

2017. febr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
20%
Mert a magyar, az a fajta nep, akik, ha gazdagok is, rongyos ruhakat viselnek. Tisztelet a kivetel, a tobbsegrol beszelek.
2017. febr. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem felszínes, hanem valami más... a divat egy módszer az emberek lehúzására, azért változik állandóan, azért iszonyú nagy üzlet.
2017. febr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
77%

Számomra nagyon sokat elárul egy lányról az ahogyan öltözködik. Én ezt egyáltalán nem tartom felszínességnek, én is elég igényes vagyok magamra ilyen szempontból. Persze nem ez alapján ítélkezem, mert ki tudja, hogy az adott lánynak milyen anyagi lehetőségei vannak, simán lehet, hogy emiatt nem tud rendesen öltözködni.

Itt inkább arról van szó, hogy ha valaki felvesz egy legginst amiből kilóg a tangája akkor arról a lányról lehet sejteni szerintem, hogy nem a legokosabb legértelmesebb legízlésesebb fajta. Szerintem tök jó hobbid van igazán nőies "elfoglaltság" engem nem zavarna. 22/f

2017. febr. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Segít gondolkozni.

Egyébként sokszor nem anyagiak kérdése, pl. bolhapiacokon, "alja" turikban is lehet kincsekre találni. (Mondom ezt úgy, hogy épp egy 700 forintért vett, 70es évek beli Givenchy napszemüveg van a fejemen, amiről a tulaj nem tudta, hogy milyen érték)

2017. febr. 18. 15:51
 9/29 anonim ***** válasza:
38%
Mert irigyek az emberek. Hadd hordjak már olyan ruhát amilyet akarok.
2017. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
84%

Vannak emberek, akik megszólják a másikat azért, mert divatosan/ízlésesen/csinosan öltözködnek. Nagyjából ugyanezek megszólják azt, aki hótra leszärja az egész öltözködést, mert a ruha egy funkciója, hogy takarjon meg melegítsen (kivéve bizonyos eseményeken). Én utóbbiak közé tartozom, és tök leszärom, hogy más hogy öltözködik, csak legyen tiszta, mert úgyis akkor ítélek, ha kinyitja a száját öt percre. Külső alapján esnék pofára párszor, párbeszéd után jóval kevésbé.


Azt viszont őszintén nem értem, hogy téged mi a fenéért foglalkoztat ez. Szärd le.

2017. febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!