Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » FIÚK! Hányan vannak köztetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Hányan vannak köztetek, aki megkívánnátok egy duci lányt is?

Figyelt kérdés

1.

[link]

2.

[link]

3.

[link]

4.

[link]


Melyik az amelyik még ok?Milyen a sorrend a "megkívánnám listán"?


2010. máj. 10. 11:31
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
Az első elég jó!
2010. máj. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Bocsi,akkor tévedtem,mennyi vagy?Akkor magasabb is lehetsz,mint ahogy tippeltem.
2010. máj. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Akkor pláne érdekelsz, tetovált hosszú hajú fickók bejönnek? tényleg kérdezem. 28F írj privátot bzs
2010. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a kérdés, hogy ki kívánja meg a duci lányokat, és ki nem, sokkal inkább az, hogy mennyire egyenes ember az, aki magát nála nagyobb lányokhoz viszonyítva próbálja kanos pasik pozitív véleményét kicsikarni. Nem akkor vagy jó nő, ha olyan ellenpéldákkal dobálózol, amire a legtöbb farokagyú azt mondaná ránézésre, hogy nem szép - hozzáteszem, hogy úgy, hogy a lányt az ominózus 4. képről nem is ismerik - hanem akkor, ha egy ún. bombanő mellé teszed azt az első két képedet. Gratulálok szépség!
2010. máj. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

utolsó!Duci lányokról volt szó,nem bombanőkről... és megjegyzem, a harmadik lány sokkal szebb nálam!!!

am 160cm vagyok ehhez hány kilót mondtok?

2010. máj. 11. 22:32
 26/30 anonim ***** válasza:
75? ne találgassunk már mond mennyi vagy és kész.
2010. máj. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
160? :O akkor kb...78?? :$
2010. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Nos, drága...én sem bombanőkről beszélek, de ha tudni akarod, hogy mi a pasik véleménye rólad, akkor várd meg, és ne határozd meg előre azzal, hogy olyan képet raksz fel, aminél egy kanos csávó számára biztosan szebb vagy...

Ez annyira gyerekes, és nevetséges...hasonlítsd magad igazán szép lányokhoz, ha azt akarod, h őszintén, és nem csak viszonylagosan legyél vonzó másoknak...amúgy meg ha a 4. képen lévő lány ismerősöd, akkor csak az a kérdés, hogy ő már látta-e, hogy itt szerepel?!...Kíváncsi lennék...

2010. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nekem csak a negyedik tetszik.
2012. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Orsi tudja, hogy itt szerepel?!
2013. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!