Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én úgy vettem észre, hogy itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én úgy vettem észre, hogy itt a GYK-n a férfiak/fiúk elég empatikusak a duci lányokkal. De vajon a való életbe is így van?

Figyelt kérdés

Jó persze akadnak kivételek,de ha ki írásra kerül egy ilyen kérdés,rögtön ugranak rá a fiúk hogy nem baj ha van mit fogni meg kisugárzástól függ. Aztán írják hogy küldjön képet stb...

Ja és a duci alatt nem azt értem hogy valaki 160cm és 100kg,hanem mondjuk ehhez a magassághoz olyan 60 és 70kg körül van.


2011. nov. 5. 14:23
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
Tapasztalatból mondhatom, hogy nem... Pedig nem vagyok egy tank, csak molett... A fiúknak a van mit fogni kategória a Heidi Klum...
2011. nov. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Gondolom Te is lány vagy. Nekem is volt olyan barátnőm amit írtál(170 cm 70kg) szóval nem volt vékony, duci. Igen, látszott rajta, de ennek ellenére jól megvoltunk, kedves volt és odaadó.
2011. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Smartguy86 ***** válasza:
55%
Az én szememben a túlsúly az igénytelenség és az egészségtelenség/egészségtelen életmód jele. Én ezért nem szoktam túl empatikus lenni.
2011. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: Nagyban befolyásolja a helyzetet, hogy hogyan oszlik el rajtad. Lehetsz tőle szexiseb is, de ha egy helyre megy az összes, akkor nem annyira jó... :/
2011. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
Mint mondtam nem vagyok egy tank:) Csak kissé cicisebb és popsisabb :)
2011. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Smartguy86 : Alkati kérdés is ez... Ha valakinek hajlama van rá kövérebb lesz mint az átlag. Akárcsak egyes betegségekre is hajlamosabb az egyik ember mint a másik.
2011. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen és is csaj vagyok. 157cm/54kg és a kutya se néz rám...
2011. nov. 5. 14:38
 8/23 A kérdező kommentje:
és=én :D
2011. nov. 5. 14:39
 9/23 anonim ***** válasza:
14:37: Nem is mondtam, hogy tank vagy. Nekem pl. a leírásod alapján tetszenél, de nem vagyunk egyformák... Kinek ez kinek az..
2011. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

Smartguy: Nem csak igénytelenségből hízhat el valaki... Sajnos sok betegség mellékhatása lehet, vagy kimondottan betegség az elhízás...

Egy volt osztálytársam világéletében 60 kilós modellalkat volt. Beütött nála a pajzsmirigy probléma, és 3 hónapon belül 110 kiló lett! ÉS NEM IGÉNYTELENSÉGBŐL!

2011. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!