Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha elhívjátok valahova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha elhívjátok valahova a barátnőtöket, akkor fizetitek az ő részét is a programokon?

Figyelt kérdés

Gondolok én itt arra, hogy pl üdítő, belépő, ilyesmik.

Szerintem eléggé evidens volna, hogy az esetek túlnyomó részében a pasi lovagiasan kifizeti a hölgy részét, ha már egyszer elhívja valahova. A barátom azt mondja, ő ezt csak addig csinálja, amíg nekem nincs pénzem nincs munkám. Én ezt azért bunkóságnak tartom, mert most is megvan az, hogy amikor éppen van pénzem, akkor fizetem a magam részét, és nem azt mondom, hogy állandóan a pasinak kell fizetnie, de azért szerintem úgy illik, hogy többnyire a férfi a tenyerén hordozza a nőt.



2017. márc. 6. 13:01
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Tobbsegeben a baratom fizet szerintem, de ezt csak erzesre mondom, mert amugy nem vezetek listat rola es nem is erdekel.
2017. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

általában én fizettem mindent, de ez később vissza is ütött az egyik exemnél

nem tudom mi a legjobb ilyen téren, eddig mindent fizettem kb, ritka volt amikor nem (még ha csak a barátnőm vett kaját akkor is fizettem neki)...

én anyagilag megtehetem szerencsére, de van ennek a rossz hatása is úgy vettem észre...


24F

2017. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az anyagi helyzet megengedi. Nyilván, ha gazdag lenne, akkor fel se hozná azt, hogy felezzetek.
2017. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha már "meghívom" akkor én fizetem. Ha elhívom, akkor mindenki fizet magának vagy egyszer az egyik, máskor a másik. Mikor közös kasszán voltunk és a páromnál volt csak tárca, akkor is én adtam oda a pincérnek. Egy kapcsolatban ennek már nincs akkora jelentősége, ismerkedésnél pedig a legjobb a fent leírtak szerint.

30/f

2017. márc. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
0%
Persze, a nőnek még pénzt sem kell vinnie. Csak élősködni a férfin.:)
2017. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha én hívom meg a páromat valahova, evidens hogy én fizetek.

van hogy felajánlja hogy legalább fizet bele, de nem szoktam hagyni.

Ha közösen döntünk hogy elmegyünk valahova, általában akkor is jobban érzem magam ha én fizethetek, de ha ragaszkodik hozzá, akkor kifizetheti a felét, vagy az ő részét, vagy valamennyit...

2017. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Kifizetem a szeszélyeimet. Szóval ha drágább helyre megyünk, mert oda szeretnék akkor nem várom el tőle, hogy kifizesse a 6 rongyos salátáját.

Ha elutazunk valahova, amit én találtam ki nem várom el tőle, hogy kifizesse a repjegyet vagy épp beleadjon az üzemanyagárba. Úgyszintén a szállás költségét sem.

Azonban az ilyen kisebb kiadásokból, amik számára sem jelenthetnek gondot azért elvárom, hogy valamicskét kivegye a részét. Például ha moziba megyünk akkor fizesse legalább a popcornt. Így is enyém az oroszlán része, de mégsem egyedül állom a cehet.

Ellenben ha kitalálja, hogy most ő akarja a luxusgirl-t játszani akkor igenis nyúljon csak mélyre a zsebébe. Nem azért, mert nem engedhetném meg magamnak, de azért nem leszek veréb.

2017. márc. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
29%
Ti miből gondoljátok, hogy egy nőnek nagyobb gondot jelent valamit kifizetni, mint egy férfinak?
2017. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:

#8:

exeim nem kerestek olyan jól, mint én, meg amikor én 74e Ft-ot kerestem, akkor is félretudtam tenni, az akkori exem nem nagyon...

meg általában ha megengedhetem magamnak akár haveroknál is meg családnál is én fizetek pl a mekit, meg hasonlókat...

ez csak pénz


24F

2017. márc. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
#8 én például 22 évesen még nappali tagozatos egyetemista vagyok (nem büfé szak..), nálam pár évvel idősebb férfiakkal randizom és ők már dolgozó férfiak
2017. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!