Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzet a következő a helyzet valószínűleg most én leszek a gyökér meg a szemét, DE van egy srác nagyon, de nagyon próbálkozik a barátnőmnél, vagy is a volt barátnőmnél miatta mentünk szét, de a csajon látni hogy engem akar de őt se akarja elengedni. Szóval valaki, aki átment hasonló helyzeten segítsen. Hogyan tudom az amúgy már szóbeli bizonyítékokat(exe a faszinak) képi illetve írásos bizonyítékokra cserélni, hogy megvédjem a barátnőm egy igazából mocsok akinek csak a szex miatt kell. Nagyon SOS az ügy.

2017. márc. 6. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem mentem át semmi ilyesmin. Nem lenne elég beszélni a volt barátnőddel?Szóbeli bizonyítékaid mik? Mert le is lehet fényképezni a pasit ha másik csajjal is találkozgat,fel is veheted a telódra ha legközelebb valami olyasmit monnd. Egyébként néha az embernek muszály egyedül tanulni. Ez most szarul hagnzik, de így van.
2017. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
500 kmre vagyok tőle így nagyon nehéz bármilyen bizonyítékot szerezni egyedül a facebook ami megmenthetne ha feltörném de azt meg nem tudom mert nem értek hozzá
2017. márc. 6. 18:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaa és már beszéltem a fejével bizalmatlanabb a pasassal szemben de hát még ez sem elég hogy egy életre eltakarítsam mellőle
2017. márc. 6. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha feltöröd a facebookját, azt észre fogja venni úgyis.Vagy csinálsz egy kamuprofilt, és próbálkozol, ha tudod milyen oldalakhoz csatlakozot(társkereső ilyesmi, nem vagyok Fb-on fennt), hátha bepróbálkoik nálad, vagy te bepróbálkozhatsz a srácnál. Nézd ha nem sajnálod a km-eket, akkor max ennyi megoldást tudok, hogy lemész, csinálsz róla pár képet,vagy beszélsz vele, akkor azt felveszed. Nekem ennyi ötletem sajna. Ha egyedül tanulja meg a volt barátnőd, akkor is gondolom értékelni fogja hogy most kiállsz mellette, néha az is sokat jelent ám.
2017. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a jó tanácsokat. A km-t megtettem csak más miatt. Elmentem a barátnőmhöz a múltkor (szakítás után 2 hét) és hét aki velem úgy smárol hogy tisztán érződik rajta a szerelem meg hát egyéb dolgok ott szerintem van eselyem vagy rosszzul látom?
2017. márc. 6. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem el kéne őt felejtened. Már nem a barátnőd
2017. márc. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi közöd az életéhez már. Ha miatta mentetek szét, akkor még kevesebb esélyt látok, hogy befolyásold, hisz őt választotta helyetted. Ha ő úgy gondolja, hogy terpeszt egy egész városnak, azt se fogod tudni megakadályozni. Felejtsd el és keress mást.
2017. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!