Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közel 40 éves férfi komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 40 éves férfi komolyan vehet egy 20 éves nőt?

Figyelt kérdés

Kérdés adott, gyerek is van már viszont feleseg/komoly nő nincs.

Baráti körben is elofordul, nala idősebb férfi, velem egyidős baratnovel...(aki konkrétan volt jó baratnom:P)

Saját véleményekre vagyok kiváncsi ti mihez kezdenetek a helyzettel ha lathatoan szimpatizál Veled egy fiatal lány....


2017. márc. 6. 19:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne az ösztöneidnek élj, mert csúnyán megszívod. Ez csak érzékkielégítés, mármint szexre alapozni egy kapcsolatot. Ez olyan, ha valami miatt ráunsz a partneredre, dobod rögön. Ilyen az ember, ugyanezt teszik az állatok. Ösztönből élnek. Szóval komolyodj meg és alakíts ki kspcsolatot egy korodbelivel.
2017. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
77%

Aligha.

Fel nem foghatom mi jó az idősebb pasikban...? Komolyan én vagyok a kakukktojás, hogy korombelivel kezdek? 24N

2017. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
26 évesen lehet éretlen hozzád egy 25 éves, dehogy 20 évesen nem lett volna az, az tuti.
2017. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
39%
#1 hű ha 5 évig tartott.. ez igen...
2017. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mindig is azt mondtam,hogy ha egy negyvenx éves férfi egy szinten képes lenni egy nàla közel húsz évvel fiatalabb lànnyal,ott valami nem ok agyilag,lelkileg nála.Lehet kövezni,de szerintem az ilyenek többnyire kirakat kapcsolatok.Az a csaj el akar majd menni bulizni,élni,a pasi meg majd egy idő után szeretne vasalt ruhát,meg jó ebédet.Persze a házimunka műkörömmel nehéz...;-)
2017. márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat én a komolyan vételt nem feltétlen komoly kapcsolatra értettem. A kivancsisagom ami hajt :-)

Az hogy sokan mit esznek az idősebb ferfiakba, fogalmam sincs, én is a szokasos link dumát tudom mondani: voltam nálam fiatalabbal, pár évvel idosebbel, és 10 évvel idosebbel is. A három közül kettő volt ami "komoly" és a legutolsó amit én is komolyan vettem. :-) A másik kettő nem tudta nekem azt nyújtani amit vártam volna. És itt nem anyagiakra kell gondolni mert aki meg nálam fiatalabb volt gyerek elég jó korbol álló családja van.....

Ízlésem, gondolkodásom nem a mostani dolgokhoz van igazodva, de persze ez megszokott szöveg sok újdonságot nem árulok el miért is b.assza a fantaziamat ez a sokat említett uriember... 😂 De, "mentsegemre" legyen mondva, ő az egyetlen aki erdekel engem nagyon ilyen idősen, egy ember van meg rajta kívül az szinten +10es kategória "csak"...:-)))))

2017. márc. 6. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!