Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 42éves férfi vagyok és komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42éves férfi vagyok és komoly kapcsolatban gondolkozok.50éves nő vajon komolyan vesz? 50éves nő komolyan gondolja vajon? Vagy azok is csak szédítenek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 16:25
 1/4 anonim válasza:
Mind olyan büdösek hogy megszéditenek?
2017. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, mind szédít csak. És ezért gondoltam ha idősebb picit talán komoly is.
2017. febr. 7. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs meg a közös összhang, akkor tök mindegy, ki hány éves.

Saját sztori, ugyan nem vagyok még 50, de egy 8 évvel fiatalabb srác pont ilyen okokból elkezdett érdeklődni irántam. 2 randin hazakísért, lesmárolt, amiből hamar kiszabadultam, utána írt egy üzenetet, hogy ő meg van sértve, hogy nem hívtam fel, és azt hitte, az idősebb nők komolyabbak, bla bla bla... Mikor visszaírtam, hogy én nem éreztem olyan vonzalmat, hogy ezt megtegyem, akkor meg már a maradék úriember mivoltát is elveszítette.

2017. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, elvileg ő is komoly kapcsolatot akart.
2017. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!