Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól kezdődik el a nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól kezdődik el a nőknél az asszonyosodás? Lehet ezt életkorra lebontani?

Figyelt kérdés
Mondjuk azt veszem észre hogy szülés után már nem nagyon adnak magukra a nők.Rövidebb haj,mamikás ruhákban szaladgálnak a babakocsival.A kilók sem érdekli őket.Nem baj ha pár kilót felszednek.Miért van ez?
2017. márc. 6. 20:41
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

Elbacott egy környezeted van, ahol ilyen anyukák rohangásznak, én meg látok mindenre példát vegyesen, nem szemellenzővel járok és azt veszem észre, amit kedvem van, hogy ezáltal kiélve magam másokat ócsároljak.


Látok olyan anyukákat akik lepipálják a mai fiatalokat, és olyat is akik elengedték magukat.

Tudod az emberek nem egyformák.

2017. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Eszem ágába sem szólóm le azokat a mamikat akik a sportolást akkor sem hagyják abba amikor szültek,csak kevéssel találkoztam.Nekem nem kell felnőnöm ,te még 20 évesen persze keveset éltél ahhoz hogy tapasztaltaid legyenek ilyen téren.Még gyermekszív dobog benned.És nem szólók én bele senkinek sem az életébe.
2017. márc. 6. 21:06
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Mert vannak helyettük fiatalabbak .....sajnos sok esetben apuci megy bulizni-sörözni anyuci mos-főz babázik meg ugye jó feleség -az urát is engedi szórakozni.

Sok pasit nem is érdekli,hogy visszaformálódjon a neje!

Ezeknek a nőknek semmi motiváció nem jut.

Sajnos én meg ezt látom.

2017. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Bizony, ha nincs motiváció, nem akarnak tetszeni. Azok szoktak eligénytelenedni, akiknek nem jó a kapocsolatuk. Aztán tipikus helyzet, hogy elválnak, és a nő kivirul megszépül. /végre van ideje magára az apás hégvégeken/

Nekem 3 gyerekem van, vékony vagyok, igényesen öltözködöm. És sose volt rövid hajam ;) de jó is a házasságom, szex és egyéb téren is, van kinek akarjak tetszeni :) Asszonyos semmiképp se lettem, és a nőismerőseim 90 %a sem. Mondjuk ez a főváros, nem tudom vidéken mi a helyzet.

2017. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom vidéken mi a téma.Passz.....De az asszonyosodás az előbb utóbb téged is magával fog húzni mint egy örvény.Azt el kell fogadni az egy folyamat.Csak szerintem nektek sértő és nehéz vele szembesülni mert ugye a test öregszik.
2017. márc. 6. 21:24
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem korfuggo. Van 17 evesben is kalacskrpu, tokas,combos, szeles csipoju,nagy feneku, olyan igazi lomha, matronatestu,meg van bombatesu 38 eves, ketgyerekes no, ovalis arccal,szep arccsonttal, hosszu, vekony labakkal.

Ezt tobb dolog hatarozza meg: a genetika, az eletmod es a hormonok mukodese.


Nem vagyunk egyformak.

2017. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlen kell az ilyen változásokhoz gyerek.

a nőknél nagy átlagban 25-26 évesen kezd el lassulni az anyagcsere.

vagyis hiába eszik ugyanannyi kalóriát mint régebben,szép lassan vagy épp gyorsabban és hirtelen elkezd lerakódni rá,ha nem kezd el edzeni és tudatosabban táplálkozni,vagyis nem kezd el alkalmazkodni a megváltozott életszakaszhoz.

ez fokozattan jellemző a szénhidrát dúsan táplálkozó csajokra.

a miértre meg van több lehetőség.

1.nincs tisztában az emberi test alapvető működésével,nem olyan családból származik ahol erre figyelmet fordítottak volna,ezért természetesnek veszi,hogy kihízik.

2.a gyerek miatt és a férj támogatása miatt úgy érzi büntetlenül megteheti,hogy elhagyja magát testileg,egészségileg.

2017. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Neked most áll a faaszod arra, "ti mind rondák lesztek, bibibííí!"?
2017. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Nem ,csak véleményt nyilvánítottam és mondatot formáltam.Látom nálad még gondok vannak,nem kell mindent magadra venni kedvesem.
2017. márc. 6. 21:35
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem véleményt formáltál, hanem jósoltál, cica, tényként prezentáltál olyan dolgot, amiről nem tudod, hogy úgy lesz-e. Netán politikus vagy?
2017. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!