Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól kezdődik el a nőknél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól kezdődik el a nőknél az asszonyosodás? Lehet ezt életkorra lebontani?

Figyelt kérdés
Mondjuk azt veszem észre hogy szülés után már nem nagyon adnak magukra a nők.Rövidebb haj,mamikás ruhákban szaladgálnak a babakocsival.A kilók sem érdekli őket.Nem baj ha pár kilót felszednek.Miért van ez?
2017. márc. 6. 20:41
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Messze áll tőlem a politika,de látom a jövő nem neked kedvez.Szívesen elvinnélek egy jövőbéli kis túrácskára.Tudod Vissza a Jövőbe.
2017. márc. 6. 21:43
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Látszik rajta, hogy erre izgul.

Minden nőbe bele akarja magyarázni, hogy megöregszik és elasszonyosodik.

Hagyd, neki most ez a fétise!

2017. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Rosszul látod mókuska.
2017. márc. 6. 21:47
 24/31 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ahhoz van köze, hogy hány éves korára éli ki magát. Sok szép 16-18 éves elképesztően ronda tud lenni már 23-24 éves korára a sok pilástól, festéktől meg cigitől. Akik fiatalon nagyon kapósak azok hamar ráunnak bulizásra és egyszerűen nem fogalkoznak magukkal többet.

A hardlimit pedig a baba nyilván, miután onnantól gyakorlatilag elfelejtik a férfit férfinek tekinteni. Onnantól egy pénz forrás ami kitartja a kölkét.

2017. márc. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem, hogy te ezt sohasem fogod megtudni...ahogy elnézem nem nagyon kapkodhatnak utánad a nők. Készülj fel, hogy vagy egy másik pali oldalán találod meg a boldogságot, vagy a magány lesz társad.
2017. márc. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Hívhatod asszonyosodásnak, de szimplán öregedésnek is, és, igen utolér, engem is, téged is. Férfiaknál ugyanúgy, mert az ősz haj, kopaszodás, ráncok... george cloonynak talán jól áll, de a férfiak 99%ának nem :)
2017. márc. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Nekem széles maradt a csípőm, illetve a hasam se laposodott le, sajnos.

Illetve, én úgy vettem észre, hogy anyukák nagy ellensége a maradék kaja. Egyharapásos rántotthús, fél túrórudi...

És mindjárt sokkal többet evett, mint kéne, ha az egész napot nézzük.

A rövid hajra is van magyarázat: azontúl hogy praktikusabb, más ok is van: hullik mint a csuda szülés után.

Viszont hogy megnyugtassalak, a férfiak is szépen, fokozatosan leromlanak.

A férjem intenzív fizikai munkát is végez, világ életében szálkás és vékony volt... most 28 éves és megjelent a pocak, illetve egész testén a mackósodás jeleit mutatja.

2017. márc. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, olyan evidens dolgokat taglalsz, mintha most tudtad volna meg, hogy mindenki megöregszik :D Hány éves vagy, 3? Mi ebben az újdonság? Vagy miért a nőket hibáztatod ezért? Valami kisebbségi komplexusod van és rádtört a kapuzárási pánik?
2017. márc. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Engem személy szerint fiatalon is kinyaltak,asszonyosan is....sőt még öregasszonyként is!

Na ezt rakd össze!


Neken nem fáj semmi:)-Boldog vagyok.

2017. márc. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Az csak képzelt boldogság.Nagyon erőltetett volt amit ide kotyogtál nem szólt akkorát:D Idegességed hevében írtad:D
2017. márc. 7. 19:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!