Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen bizonytalan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen bizonytalan?

Figyelt kérdés

24éves nő vagyok. Már egy ideje nincs senkim. Mert van valami baj velem,kezdem úgy érezni :)

Voltak férfiak,akik tetszettek és úgy vettem észre,hogy én is nekik,de (hogy is írjam)...amikor már soknak érzem magam" akkor nem igazán foglalkozok vele többé,mert nem akarom,hogy rájöjjön arra,hogy bejönn. Még abban híszek,ha kellek valakinek az kezdeményezen legalább.De ezzek után,hogy már úgy csinálom mintha nem érdekelne akkor már én sem őt :D és ez bánt,de gyorsan tovább lépek,mert ennyit ért...

Igen,elcseszem,de ninxs annyi önbizalmam sem lehet csak félre értem őket.. hogy változzak?


2017. márc. 7. 00:21
 1/9 anonim ***** válasza:
"hogy változzak?" Én azzal kezdeném a helyedben, hogy megtanulnék magyarul.
2017. márc. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Miért?

Nem tudod értelmezni azt amit írtam? :D

Jaaa már megint egy helyesírás szakértő..

Remélem,hogy jobban érzed magad,hogy beszólhatál. Így tovább ;)

2017. márc. 7. 01:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Van aki ezt taktikaként alkalmazza, fura hogy nálad nem jön be.

Szerintem, ha ezt tudod, hogy csak azért foglalkzol vele kevesebbet, mert bejön, akkor foglalkozz vele,te is ráírhatsz néha nem kell megvárni, hogy ő írjon, ha már úgyis megismerkedtetek.

2017. márc. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kéreted magad, neked valójában nem kapcsolat kell csak jót tesz az egódnak hogy bejössz nekik ezért húzod az agyukat.
2017. márc. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

*bejön

*hiszek

*kezdeményezzen

*ezek


Központozni is tanulj meg!

Láttam, elégséges.

2017. márc. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem nyelvtannáci! Az íráskép utal a jellemre.

Hibázol írás közben, de nem javítod ki az irományodat. Valószínű, hogy az életben is ilyen vagy. Néha hibázol, de eszed ágában sincs megkeresni a hibát, és kijavítani.

Divatot követsz a szabály ellenében: a mondatközi írásjelek után nem teszel szóközt. Ennek semmi értelme, csak ronja az olvashatóságot. Sokan csinálják így. Ez maga a divat. Sokan követik, nincs konkrét értelme, sőt, kényelmetlen. Valószínű, hogy az életben te is egy ilyen divatkövető vagy.

A heves reakciód azt mutatja, hogy nem vagy az a megfontolós, hanem csípőből leugatod, aki a hibádat észreveszi.

Baj, ha a pasi észreveszi, hogy tetszik neked, kedveled? Miért? Magad írod le, hogyan riasztod el magadtól a pasikat.

Kicsit javíts a világlátásodon, legyen benned egy kicsit több bizalom.

2017. márc. 7. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*rontja
2017. márc. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon rosszul elemeztél! Egyaltalan nem illik ram. :/
2017. márc. 7. 12:44
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, pár sorból nagy bátorság jellemrajzot írni. Könnyen lehet, hogy bakot lőttem.

Mondd, mi illik rád?

2017. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!