Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert tesz ugy mintha sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert tesz ugy mintha sosem erdekeltem volna?

Figyelt kérdés
van egy ferfi akivel vonzodtunk egymashoz.. eleg zurzavaros volt a "kapcsolatunk"..az elejen kerestuk egymas tarsasagat, kozel kerultunk egymashoz. aztan megbeszeltuk, hogy objektiv okokbol nem lehet koztunk semmi. Utanna joban voltunk ugymond, beszelgettunk,"baratkoztunk", megmaradt a jo viszony..egy ideje azonban hirtelen megvaltozott, ugy tesz mintha nem is ismerne,csak koszon es ennyi..mi tortenhetett? azt ertem, hogy mar nem erdeklem, de ugy tesz mintha nem is ismernenk egymast es sosem neztunk volna maskepp egymasra..egy kicsit hulyen erzem magam emiatt, ha a kozelemben van..
2017. márc. 7. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:

úgy értelmezte hogy kikosaraztad, és magában úgy van vele h "ha nem kellettem, akkor bszd meg, keresek vagy már van is más..."

Más okból nem viselkedne másként. ha még mindig akarna tőled valamit "melegen" tartaná a tüzet.

2017. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ennyi időbe tellett neki, hogy az érzéseit helyre tegye és tovább lépjen. Van akinél az 1 óra, van akinél fél év. Mondjuk az nem könnyítette meg a helyzetét hogy utána is "barátkoztatok", valószínűleg azt érezhette, hogy ez is több mint a semmi mert így a közeledben lehet(valószínűleg reménykedett egy ideig). Aztán rájött, hogy csak az idejét vesztegette Veled és megszakított minden kapcsolatot ahogy az elején kellett volna. Most már másra összpontosít, te pedig keresheted a következő "kapcsolatot".

39F

2017. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!