Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szégyelnem kéne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szepike1210045 kérdése:

Szerintetek szégyelnem kéne?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális ha szégyenlős vagyok a barátom előtt meztelenül, mert túlsúlyos vagyok? (171 cm, 95 kg, lány) Még nem látott, csak ha belegondolok,hogy meglát meztelenül, nem vagyok a legjobb elememben
2017. márc. 7. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nincs ebben mit szégyelni, nyilván tisztában van vele, hogy szereted a hasad, szeretsz jókat enni.
2017. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

kicsit bunkó leszek...

ruhán keresztül mennyire látszik a súlyod?

(mondjuk nagyon nem mind1, hogy mennyi zsír és mennyi izom és a barátod hogyan viszonyul hozzád!)


meg persze fontos, hogy miért vagy ennyi...igénytelenség, vagy betegség, esetleg más ok?


24F

2017. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Spiritrobber ***** válasza:
85%

Szerintem ha ezen aggódna nem lenne a barátod.

Akár hogy is ez a gátlás majd oldódni fog ha már látott hiányos öltözetben.

Szerintem pontosan tudja mire számítson a ruha alatt.

2017. márc. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell szégyellni, nyilván ruhában is látszik valamennyire, hogy van rajtad felesleg. Ő így szeretett beléd, ne érezd magad kellemetlenül. Én 6 kilót szedtem fel nyár óta, most dolgozok a leadásán (bár "csak" 72 kg vagyok és 178 cm). Én is kövérnek érzem magam, és kellemetlen, de a párom megértő. Edzz, tornázz, és jobb lesz. :)

20N

2017. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%
Biztos hogy nem arra számít hogy ruha nélkül 50 kg vagy, szóval emiatt ne aggódj 😊
2017. márc. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Megértem ezt a helyzetet,mondjuk ez nem feltétlenül súly függő,nekem mindegy hány kg vagyok akkor is szégyenlős vagyok.
2017. márc. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
nem kell szégyenled magad. Így fogadott el. Mondjuk nálunk fordított a helyzet én 179 cm vagyok 72 kg val, a párom viszont 187 magas 130 kg-val. Én így fogadtam el, így szeretem.
2017. márc. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem szégyellni kell a dolgokat, hanem tenni róla, hogy ne legyen mit szégyellned.

Esetedben ez megfelelő étrendet és több mozgást jelent.


Ennyi az egész.

2017. márc. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egy fiatal csaj miert hizik meg 95 kilosra?
2017. márc. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, mindenkinek aki segített!

#9 Azért, mert az anyagcserém olyan, hogy a rossz szénhidrátokat is elraktározza, magyarul ha nem eszek full egészségesen, hízok. És nyílván 13 évesen ki szeretném élvezni az életet, nem megvonni magamtól mindent, és salátán élni.

2017. márc. 11. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!