Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a frász velem a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a frász velem a baj?

Figyelt kérdés

Fiúknak komoly kapcsolatra sose kellek. Vagy csak szexre/szexkapcsolatra vagy barátnak.

Van jópár fiú haverom, akik tényleg kedvelnek, valahogy úgy viszonyulnak hozzám mint a többi haverjukhoz. Kicsit fiúsabb lány vagyok. Nem külsőre, belsőleg. Nem tehetek róla, de nem illek be a női sztereotípiákba. Fiúsabb hobbijaim vannak, nem vagyok az a kifinomult hölgy. Keményebb vagyok látszólag a legtöbb lánynál, de ez csak felszín.

Másik, szexre is kitűnő vagyok. Volt srác aki azt mondta: "Te az a lány vagy, akire ha egy srác ránéz beleesik, de ha megismeri, hát... " Ez mégis mit jelent?? Amelyik srác nem ismer egy ideig komolyabban közeledik, de barátnőjének aztán mégse akar. Pedig sokan nagyon sokan próbálkoznak, de sose jutok egyről a kettőre.

Ránézésre nem vagyok egy túlzottan hangos, feltűnősködő lány, visszafogottabbnak tűnök. De barátok között ha ellazulok elég hülye vagyok. Szeretek hülyéskedni, elég nagy a szám, rohadt őszinte vagyok, meggondolatlan, impulzív.. Tudjátok az a csaj akivel haverként jól elökörködsz de ennyi. Benne van minden őrült dologban, de nem az a barátnő típus.

Nagyon-nagyon nehezen mutatom ki az érzéseimet, sokan totál érzéketlennek hisznek. De nem vagyok az.. Sőt szenvedélyesen szeretek valakit vagy valamit ha szeretem.

Úgy alapból semmihez se állok semlegesen, mindenhez tök lelkesen, tüzesen viszonyulok. Hamar felkapom a vizet, hirtelen hozok döntéseket, hamar mondok ki dolgokat amiket nem kéne. Hamar bántok meg másokat... De sokan szeretnek. Csak nem "úgy". Mert barátnőnek azt akarja az ember, aki mellet lenyugszik, akiről a szeretet meg a nyugalom jut eszébe vagy valami ilyesmi nem?

Volt eddig egy barátom életem során. Nem volt hosszú idejű a kapcsolat, nem paszoltunk, nem szerettem ő se engem ennyi.

De volt két haverom is akikkel komolyabban alakultak a dolog. Az egyikbe totál beleestem. És ezerszer elmondta, hogy gyönyörű csaj vagyok, szeret, de aztán összekaptunk, és a fejemhez vágta hogy "túl sok vagyok neki". Összetörte a szívem, őszintén. Most egy másik barátommal hittem, hogy komolyabban gondolja. De nem tudom, benyögte maradjunk inkább barátok.


Teljesen őszintén, emberek, van aki nem érdemli a szerelmet? Tényleg nem vágyom már másra, mint hogy őszintén szerethessek valakit, de önmagamként. Nem, nem vagyok százas, de vállalhatatlan se.


2017. márc. 7. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom, de nekem valami az súgja, hogy ez egy troll kérdés.
2017. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem az a baj, hogy kiszámítható vagy. Bocsi.


A pasiknak az kell, hogy küzdjenek, hogy megvívjanak egy lány kegyeiért, hogy szépen apránként ismerjék meg a valós énüket.


Te pedig minden kérdésre duplán válaszolsz, több mindent árulsz el magadról, mint amit kellene, többet adsz magadból, nem vagy kihívás, kiszámítható vagy.


Sajna a pasik ilyenek, meg az is baj lehet, hogy nagyon egyforma srácokra hajtasz. nem külsőleg, hanem belsőleg. Olyan embereket vonzunk, amilyenek mi is vagyunk. Szóval igazából csak légy önmagad. Fúj milyen klisé duma ez.... Szóval légy egy kicsit kevesebb. Ne szaladj utánuk, tarts 2 lépés távolságot, ne legyél mindig elérhető, megkapható.


Erre van egy jó könyvem, ha érdekel írj rám :)

2017. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Utolsó, lehet igazság abban amit mondasz. Csak épp nagyon ellent mondasz önmagadnak :D

Egyszer azt mondod, legyek kevesebb, egyszer hogy önmagam. Nos én ilyen vagyok viszont ezek szerint. Túl sok. Nem, nem futok senki után egyébként. De ha akarok valamit nem fogom letagadni csak azért mert egy nőnek ezt kell tennie... Logikátlan. Nem vagyok elég nagy kihívás... lehet. De az a probléma én se szeretem ha nyomulnak rám. Nekem is mindig a kihívás kellett.

A valós énem meg.. hát épp hogy nem nyújtom egyhamar. Maximum azt hiszik ismernek. Életemben összesen 3-4 embert tudok mondani aki azt mondom ismer.

2017. márc. 7. 21:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek az ilyen lányok, szerintem nincs veled baj, csak még nem találkoztál hozzám hasonló (=az ilyen típusú lányokat kedvelő) férfival. 33/F
2017. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem rosszból, de valószínűleg nem vagy még készen egy kapcsolatra. A leírásod alapján kicsit jobban meg kellene tanulnod a valódi önmagadat adni (sz érzelmeidre értem), illetve uralkodnod az indulataidon. Lehet ez is kicsit ellent mond számodra elsőre, de kifejtem. Ne fojtsd el magadban se a rossz, se a jó érzéseket, mert attól tűnsz ennyire szélsőségesnek. Mindkét irányba ki kéne tudnod fejezni magadat finomabban. És nem, nem ez nem áll szemben a természeteddel, mert lehetsz őszinte, szókimondó, de a hogyan egy nagyon fontos tényező. Én is voltam ilyen impulzív, csapongó, de ezt lehet kezelni úgy, hogy ne legyél másoknak sok. Szóval, javíts a kommunikációdon, önkifejezéseden.
2017. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Mert barátnőnek azt akarja az ember, aki mellet lenyugszik, akiről a szeretet meg a nyugalom jut eszébe vagy valami ilyesmi nem?"


De.


Egy kapcsolat egyik legfontosabb eleme, hogy támasza is legyél a másiknak, de ha te egy meggondolatlan, megbízhatatlan, impulzív egyén vagy, akkor hol van ez a támasz? Ebből csak a stressz van, az meg nem nagyon kell még innen is, elég a többi.


Ezek a szövegek meg, hogy "ha valakit szeretek, nagyon szeretem", "alig van néhány ember, aki ismer valójában" meg egy éretlen, klisés emberre utalnak. Ezután szokott még jönni a "a barátaimért bármit megteszek".


Az persze jó, hogy megpróbálod elemezni a problémát, és hogy arra vágysz, hogy önmagad lehess egy kapcsolatban, de ahhoz, hogy valódi megoldást találj, el kell távolodnod a kliséktől. Valami olyasmit kéne, hogy személyteleníted magad magadtól, mintha a tudatod elhagyná a tested (metaforikusan, nem ezósan), és objektív külső szemmel figyelni meg saját magadat. Ehhez az kell, hogy ne befolyásoljanak az érzelmek, ha azt kezded érezni, hogy valamivel nem foglalkozol, mert kényelmetlen, vagy jobban foglalkozol, mert arra büszke vagy, vagy szeretsz vele foglalkozni, akkor álljon neki visítani a sziréna, hogy állj, mert az már nem objektív nézet. Mintha egy másik embert, vagy éppen könyvfőhőst, vagy sorozatszereplőt néznél. Nem lesz könnyű, előre szólok.

2017. márc. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj, szerintem csak járj nyitott szemmel, biztos lesz aki pont egy ilyen lányt keres. Igaza van abban az egyik hozzászólónak, hogy valószínűleg mindig ugyanolyan pasikat fogtál ki belsőleg. Mondom, nem vagyunk egyformák simán van esélyed találni olyan pasit akit pont a közvetlenséged fogja meg.
2017. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem arról lehet szó, hogy senki sem látja a mélységeidet. Fogadjunk, hogy ezt a szöveget még egyetlen ismerősödnek sem adtad elő igy!

Igazam van?

2017. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!