Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elmagyarázni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elmagyarázni a barátomnak, hogy rosszul esik, ha nem ad nőnapra virágot?

Figyelt kérdés
3 éve járunk, egyszer sem kaptam még tőle. Beszélgettünk múltkor egy csomót, mondtam is neki, h mi nők szeretjók a figyelmességet, rosszul esik, ha nem emlékszik a szülinapra és nem ad egy darab csokit se, akkor mindig úgy csinál, mintha értené a dolgot. De ilyenkor még sem ad egy szál virágot se. kicsit rosszul esik, mert én úgy vagyok ezzel, h akit szeretek, azt szeretném boldognak látni, de ezek szerint őt nem érdekli. De akkor meg miért mondja, h szeret és miért nem mutatja ki sehogy sem?
2017. márc. 8. 10:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Jozsikam, nek rosszul esik h nem kapok viragot ezen a napon. Pont.
2017. márc. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Elmondtad már neki, nem vált be...


Vagy beletörődsz és elfogadod, hogy ő ilyen, vagy szakítasz vele...


Egyébként, egy kierőszakolt ajándéknak te örülnél?

2017. márc. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
nem, én azt szeretném elérni, hogy figyelmesebb legyen, amit már mondtam is neki (mert hát tudjuk, h a pasik azért nyafognak mindig, hogy csak azt értik, amit mondtunk nekik, a célozgatást nem, így hát így tettem), de semmi
2017. márc. 8. 10:08
 4/27 anonim ***** válasza:
Tudja egyáltalán hogy ma van nőnap? Én onnan tudtam meg hogy fiúk, lányok itt hisztiznek a nőnap miatt.
2017. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Hol van még a nap vége? Akármikor oda athatja ha vett valamit.
2017. márc. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Gondolom akkor ő se kér semmit se szülinapjára, ha a tiédre se ad. Úgy tűnik neki nem érnek semmit se az ilyen más által kitűzött neves napok. Érthető valahol. Ha nem használ a szó se, akkor nem tudsz mit kezdeni vele.
2017. márc. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Jézusom. Ennyire nem figyelmes ez a pasi?

Nekem még alkalom nélkül is hoz a párom virágot, vagy valami kis apróságot, pedig 20 éve együtt élünk.

2017. márc. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
56%
Tudod egyaltalan, mirol szol a nonap? Nem arrol, hogy lecsesszenek eled egy viragot es legyel boldog.
2017. márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerezzél be pár csokor virágot és megmutatod, aki téged nőnek tart, az adott virágot, felköszöntött, mint nőt.
2017. márc. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a helyes... Indexen csak eddig 4 nőnap-fikázó cikkbe botlottam az egyik témája pont ez, hogy "nem kell virág ma"...


Hogyan feleljünk meg mindenkinek?!

2017. márc. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!