Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülinapi ajándék a barátomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülinapi ajándék a barátomnak?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz a barátom szülinapja. Nem az a gond, h nincs ajándékötletem, hanem pont hogy több is van. Gondoltam megkérdezlek titeket, hogy szerintetek melyik a legjob ötlet ezek közül. Tudom, én ismerem őt, de ezek mind személyesen kapcsolódnak hozzá, de néha egy 3. ember jobban rálát, hogy ez jobb, ez kevésbé...:) Szóval az ötleteim:

-Első gondolatom egy e-könyv olvasó volt, mert sokat olvas a telefonján, és szerintem sokkal kényelmesebb/jobb egy ilyen kütyüről olvasni. Ez jó ötlet lenne, csak picit félek, hogy nem használná, mert a telefonhoz szokott.

-Amire szüksége van: pénztárca. A sajátja már régi, de ez megintcsak problémás, mert ő maga mondta, hogy már 3 pénztárca van a fiók mélyén, mert egyik se tetszik neki, szóval itt is kevés az esélye, hogy eltalálom. Egyedül, ha segít kiválasztani, de az meg nem meglepi. Na meg eleve ez nem egy fantáziadús ajándék :D Viszont praktikus.

-Az utolsó ötletem egy közös kirándulás, ilyen 2-3 napos hétvégi dolog, nézegettem már neten ajánlatokat. Ez ugye minkettőnknek ajándék lenne, viszont nem tárgyi dolog, nem "csak neki" van. Amúgy utazni szeretünk.

Szerintetek melyik a legjobb? Mondjuk 25-30 éves fiúk, melyiknek örülnétek jobban? Köszi a válaszokat :)


2017. jan. 19. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Konyvet olvas a telefonjan? Nekem az e-book olvasotol kimegy a szemem egy ido utan, bar lehet, hogy csak en vagyok retro, de a kezzel foghato konyveket jobban szeretem. A prnztarca szerintem nem valami szemelyes, viszont a kirandulasnak nagyon orulnek, meg valtozatosabb, kozos programm, es melle max adnek valami aprosagot.
2017. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem értem, hogy bírják a szemei, de neki így kényelmes :D
2017. jan. 19. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:
A kirándulás és az e-book is jó ötlet, a kirándulás ugye "emlék" meg "élmény" ami sok embernek fontosabb, mint a tárgyi dolgok. Az e-book meg egy hasznos dolog, esetleg meggondolhatnád, hogy ne legyen-e belőle egy egyszerűbb tablet.
2017. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha én kapnék ilyen kirándulást a szerelmemtől, hú szóhoz sem jutnék a boldogságtól.
2017. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!