Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek fontos feltétel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fontos feltétel egy kapcsolatban hogy a nő szép, csinos, okos, vicces (úgymond tökéletes) legyen?

Figyelt kérdés
2017. márc. 8. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, legalabbis a parja szamara, nyilvan nem altalanossagban mindenki szerint kell annak lennie. Neked kellene olyan par, akit nem tartasz vonzonak, pocsek a humora vagy buta?
2017. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
Nem, ezt csak a nők gondolják így. Viszont ezzel együtt, ugyan így vélekednek a férfiakról is. Ezért van az, hogy csak a felső 10%-nak jut nő, igaz nekik dögivel.
2017. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A tökéletes mindenki számára mást jelent.

Természetesen így igen, hisz nekem kell tökéletesnek lennie és párnak olyat választok magam mellé aki számomra megfelel az elvárásaimnak.

Az meg nem érdekel hogy mások mit gondolnak, nekik mi a tökéletes.. Az ő párjuk meg mondjuk nekem nem az, de nem is nekem kell annak lennie :)

2017. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kendrazoltan ***** válasza:

A tökéletesség semmilyen körülmények között, egyik nemtől sem elvárható!


Mindenkinek megvan az alsó ingerküszöbe úgy a külsőt, mint a belsőt illetően. A külső és a belső a jing és a jang, együtt alkotják az emberi lény teljes valóját. A végeredményt e kettő összhangja adja, ami alapján az ember mások által megítéltetik. Ha egyik a másik rovására erősödik, az semmiképp nem jó. Az emberi lény a maga tökéletlenségével lesz tökéletes, de mindenkinek más a tökéletes, a lényeg a test és a lélek összhangja...ahol csak test van és lélek nincs, az pontosan ugyanolyan rossz, mint ahol lélek van, de test nincs...remélem érted, mire gondolok...

2017. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az infantilisoknak az.
2017. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem az a fontos, hogy legyen annyira okos, hogy lehessen vele beszélgetni (manapság már ez is ritka), emellett legyen kedves, de őszinte.
2017. márc. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

az okos nem feltétlen kitétel.

viszont ha van humorérzéke az az intelligencia egyértelmű bizonyítéka.

szóval ha veszi a lapot,vagy ő dob fel lasztit az elég jó pont a többi mellett.

a többi kitétel is inkább attól függ,hogy mennyire nyitott és formálható.

mert ha indul egy átlagos testtel,abban én megláthatom a lehetőséget,azt hogy mi hozható ki ebből.

és ha nyitott rá,nem egy lusta és rugalmatlan jellem,eljön velem edzeni,megreformálja az étkezését,akkor egy átlagosból fél év-8 hónap alatt bombázót csinálok.

vagyis elkészítem az ideálist,mert készen kapni eléggé ritkaság és nehéz.

2017. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kell, hogy tökéletes legyen, elég, ha egymásnak vagyunk azok hiáinkkal együtt. De attól még fontos, hogy küllemre is tetsszen. Most, hogy ez egy mosoly, gesztusai, hanglejtése, járása, akármi, mindegy, csak ragadjon meg.
2017. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Legyen kedves,aranyos,őszinte,hűséges,lehessen rá számítani.Nálam ezek a lényegesek (külsőre csak annyi hogy ne legyen elhított [80+kg] illetve ne legyen agyonpiercingelve meg agyontetoválva)
2017. márc. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sok férfinak elég nagy elvárásai vannak. Nem vagyok kövér de modell alkat se vagyok. Rondának se tartom magam nagyon jó humorérzékkel vagyok megáldva mégse szeret senki
2017. márc. 8. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!