Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így a csinos nők a csúnyább pasikkal?

Figyelt kérdés

Együtt vártam a vonatra egy csinos nővel Nem bámultam, nem stíröltem, tényleg csak rápillantottam, erre rám nézett.... nem épp kedvesen és egy másik ajtón szállt fel.

Utána mentem a vonaton és láttam, hogy ez a csaj az egyik ülésnél pakol le én meg közelébe ültem le, meglátott és gyorsan összepakolt és átment egy másik kocsiba.


2017. febr. 14. 21:28
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
88%
Biztos megijedt tőled és azt hitte, hogy bűnöző vagy és bántani akarod. Amúgy meg nem mindegy? Ilyenek és kész.
2017. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
100%

Mert úgy néztél rám, mint egy gyilkos, aki épp megtalálta a tökéletes áldozatát...


Megijedtem... nem akartalak megbántani....

2017. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
53%
Nem akarok egozni,de szép nőként néha marha idegesítő,hogy néznek az emberek.Ha csúnya pasi követ/stíröl,az meg külön rossz.
2017. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom, én is ezt csinálom, csak az nem zavar téged, mert én nem vagyok csinike.


Nem csak rápillantottál. Minden nő ismeri azt, amikor egy pasi úgy bámulja, mint egy sorozatgyilkos. Engem is követtek már, bevártak, hogy merre megyek. Rohadt félelmetes. Barátnőm is mondta, hogy volt, hogy úgy nézte egy pasi, hogy azt hitte, ennyi, ez most meg fogja ölni.

2017. febr. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok, annyi még, hogy nem láttam még helyes pasit ilyet csinálni. Vagy úgy beszartam, hogy csak annyit láttam, támadó.


De csúnyákat sem. Teljesen átlagos pasik, akiket ez a nézés tesz creepy-vé.

2017. febr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
17%

Kész vagytok. :D

30/f

2017. febr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
97%
Biztos azt hitte nem vagy 100-as. A szem sok mindent elarul...
2017. febr. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnám, hogy azért ment át másik fülkébe/kocsiba mert nem tartott helyesnek, hanem ahogy előttem is írták, azért, ahogy ránéztél.


Nem tartom magam túl szépnek, de vonaton utazva már velem is többször, hogy átültem pont ilyenért.


Általában olvasni szoktam, de párszor előfordult, hogy ahogy felnéztem láttam, hogy bámulnak. Némelyik annyira, hogy nyáron vagy a mellemet vagy a combjaim közt bámult és némelyik akaratlanul is, de, még a szája szélét is megnyalta közben. Persze mikor feltűnt neki, hogy észrevettem elfordult, de ilyenkor már nem nagy kedvem van ahhoz, hogy abban a vagonban maradjak vele. Főleg, ha nincsenek is sokan rajta.

2017. febr. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
8%

Hülye vagyok. Kérdeznem illenék. Esetleg nem azért álltok így a tök átlag hapsikhoz, mert a feminista propaganda kicsit túltolta a férfierőszakot ? Mondjuk az is érdekes,hogy csak az átlag Béla ilyesztő, a nagyon jó vagy nagyon rossz hapsik nem. Csak úgy mellesleg, Breiwick nem volt rossz pasi, de azért kinyiffantott egy komplett libsi tábort. Ja, lehet ő nem nézett xD

30/f

2017. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
91%

Okold azokat a férfitársaidat, akik miatt kialakul a nőkben ez a védekező mechanizmus... Tudod a TÉNYLEG pofátlanul bámulókat, azokat, akik megjegyzéseket tesznek, és azokat, akik oda is mennek a nőkhöz, és elkezdik fűzögetni őket attól függetlenül, hogy mennyire érzi magát kellemetlenül a nő.

Egy csinos nőt nyilván sok-sok ilyen kellemetlenség ér, szóval nem csoda, ha némelyikük rögtön rosszra gondol.

2017. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!