Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért van? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van? Ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szerintetek miért van ez?


Nem értem hogy miért, de ha engem valaki be akar szabályozni, arra valamiért nagyon allergiás tudok lenni.


Valamiért, még élvezem is ilyenkor ha az ellenkezőjét csinálom...


Szóval, nagyon feltudom magamat húzni, ha valaki próbálkozik ilyennel...


Ti hogy vagytok evvel? Hogyan reagálnátok egy ilyen szituációra? Esetleg szépen szólnátok az illetőnek? Vagy leoltanátok?



2017. márc. 9. 11:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyik sem. Nem kerülök közeli kapcsolatba olyan emberekkel, akik szabályozni próbálnak, messzire elkerülöm őket.

Ha meg nem közeli kapcsolat, akkor egy vállrándítással elintézem, nem érdekel.

2017. márc. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha pont a barátnőd anya lenne ilyen? Nem pont azért, hogy konkrétan téged szabályozna, hanem inkább a lányát. De így ugyan úgy érintet vagy benne.
2017. márc. 9. 11:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Engem nem szabalyoz senki mert en sem alakitok ki kapcsolatokat ilyen emberekkel. Ha a parom anyja lenne ilyen, probalnam a paromat is onallosagra tanitani, de ha nem latok javulast akkor attol fuggoen, mennyire vagyok erintett benne, elhagynam.

Mi a konkret helyzet amugy, mert igazabol nem tudom elkepzelni. Nem engedi, hogy talalkozzatok?

2017. márc. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem dehogy... Olyat soha nem tenne... Ha mondjuk este 8 kor szeretnénk elmenni sétálni, akkor azt mondja hogy már késő van. Ilyenkor ne menjetek sétálni, hogyan gondoljátok ezt? És kb ilyenkor szoktam felb*szni magamat. Szóval ilyenekre kell gondolni. Mind ketten felnőtt emberek vagyunk. Eltudjuk dönteni, hogy mi a jó nekünk. Viszont, a barátnőm hagyja magát nem tud kiállni magáért. Lelkileg próbálja zsarolni...


Én úgy gondolom, ha én nem szolok bele az ő dolgokba ha ketten vannak, akkor elvárom hogy vissza fele is így legyen. Én alapjáraton egy nagyon makacs ember vagyok. Nem nagy képűségből vagy valami. De ha annyira akarnám, minden úgy lenne ahogy én akarnám. De nem teszem, mert örülök ha boldogok és elvannak. Engem nem zavar hogy meddig vannak el ketten, mikkor mennek sétálni vagy bármi. Hát menjenek amikor jól esik...

2017. márc. 9. 12:10
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez teljesen jogos, sajnos vannak szülők, akik mindenben szabályozni akarják a felnőtt gyereküket is. Én anyum is ilyen, csomó veszekedés is van belőle, de ettől függetlenül is azt csinálok, amit akarok. Oké, hogy még ő tart el, de ne kezeljen gyerekként.

21L

2017. márc. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Viszont, a barátnőm hagyja magát nem tud kiállni magáért. Lelkileg próbálja zsarolni... "


Vagy megtanul kiállni magáért, vagy örök életére ilyen marad, én viszont nem akarnék olyan emberrel kapcsolatot, aki felnőtt létére gyerekként viselkedik.

2017. márc. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy téged gyerekkorodban nem "szabályoztak be", és nem tudod, mit hogyan kell csinálni, mik például az étkezési illemszabályok, hogyan kell rendesen felöltözni, stb. Inkább figyelj oda, hogy tanulj abból, amit a lány anyja mond. De ha mondasz példát, akkor jobban lehetne tudni, hogy igaza van-e az anyjának, vagy sem.
2017. márc. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es hozzászólásod után felmerült bennem a kérdés; hány évesek vagytok?
2017. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de tele van a leveled helyesírási hibával. E miatt nem szól az anyósjelölt?

A kérdező kommentje:


Nem dehogy... Olyat soha nem tenne... Ha mondjuk este 8 kor szeretnénk elmenni sétálni, akkor azt mondja hogy már késő van. Ilyenkor ne menjetek sétálni, hogyan gondoljátok ezt? És kb ilyenkor szoktam felb*szni magamat. Szóval ilyenekre kell gondolni. Mindketten (egy szó) felnőtt emberek vagyunk. El tudjuk dönteni (három szó, mert nem az eltudjuk tartozik össze, hanem az eldönteni), hogy mi a jó nekünk. Viszont, a barátnőm hagyja magát, nem tud kiállni magáért. Lelkileg próbálja zsarolni...


Én úgy gondolom, ha én nem szólok (szólok) bele az ő dolgaikba ha ketten vannak, akkor elvárom hogy visszafele (egy szó) is így legyen. Én alapjáraton egy nagyon makacs ember vagyok. Nem nagyképűségből (egy szó) vagy valami. De ha annyira akarnám, minden úgy lenne, ahogy én akarnám. De nem teszem, mert örülök, ha boldogok és elvannak. Engem nem zavar hogy meddig vannak el ketten, mikor (egy k) mennek sétálni vagy bármi. Hát menjenek amikor jólesik...


Mi lesz majd akkor, ha a lány esetleg a feleséged lesz? Akkor is "bekeményítesz", és makacskodni fogsz? A válás garantált. De komolyabb ok nincs? Lehet, az anyja attól fél, ha későn mentek el, akkor valami kocsmában találjátok magatokat, jogos a félelme.

2017. márc. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy meg kellene köszönni, hogy ott lehetsz náluk?
2017. márc. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!