Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogyan reagálnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan reagálnátok, ha egy ellenkező nemű barátotok pár pohár után azt mondaná, hogy szeret?

Figyelt kérdés

Tetszik, és nagyon kedvelem őt, de olyan értelemben még soha nem gondoltam rá, mert másba szerelmes. Azt hiszem. Nem mélyedtünk bele a szerelmi ügyeink kitárgyalásába soha, csak felszínesen érintettük egyszer a témát. Hülyéskedtünk, és olyasmit mondtam bírom a fejét, mert tényleg így van, bírom a csajt, mondtam neki jobb arc, mint elsőre gondoltam, ő meg közölte, hogy szeret engem. Szerintem barátként érthette, de azóta furcsán viselkedik, és feszült lett, mikor elnézést kértem az estéért (durván berúgtam, és haza kellett vinnie, amit eléggé szégyellek). Kérdezte ugye amit mondott nem lesz hatással a kapcsolatunkra, azt mondtam nem, és ezután ejtettük a témát.

Egészen ideges volt, furcsán méregetett, nem tudtam eldönteni fél, hogy szerelmi vallomásnak vettem, és rányomulok, vagy attól tart, hogy abszolút nem érdekel engem, és felsül. Nincs értelme faggatnom, mert mást szeret elvileg, de ma nagyon más volt, és aggódom. Hiába nyugtattam, végig úgy sasolt, mintha ki akarnám nyírni.


2017. jan. 7. 18:56
1 2 3
 1/23 Költőnő? ***** válasza:
Most ezt komolyan ki kellett írni a másik oldalról is?
2017. jan. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
?? Másik oldalról? Nem futottam végig a többi kérdést, valaki kérdezett már ilyet ma?
2017. jan. 7. 19:04
 3/23 Költőnő? ***** válasza:
2017. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Ó basszus, ez de ciki! :D :S Asszem jobb, ha felhívom.
2017. jan. 7. 19:13
 5/23 A kérdező kommentje:

Ki van kapcsolva. Ez kínos.

Barát zónaba kerültem :'D Istenem, nem tudom mit kezdjek ezzel.

2017. jan. 7. 19:40
 6/23 Költőnő? ***** válasza:
Hát de te mit akarsz
2017. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Írdd már meg légyszíves, hogy mi lett a vége? Kíváncsi vagyok.Szerintem van esélyed a csajnal a masik kérdésnél utal rá, hogy jóképűnek tart..
2017. jan. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik, de megvallom nem masztiztam rá vagy ilyesmi :D Én megpróbálnám vele, ha úgy gondolná, ahogy írta, jól kijövünk, de a kérdéséből is érződik, hogy nincs még túl a másikon. De ha egyszer... Összezavarodtam.
2017. jan. 7. 20:15
 9/23 Költőnő? ***** válasza:
Hát ezt viszont sztem kár így forszolni. Vagy vállalod a kacsintgatós barátságot, kb soha nem bízva 100%ig abban, hogy túl van a másik gyereken, vagy hagyjátok egymást.
2017. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

7-es vagyok. nő..

Szerintem lenne eselyed csak óvatosan kell közelítened, gondolom a másik férfival vmilyen okbol kifolyólag nem működött neki a dolog, de ha latja h te akarod őt es tényleg egy hullám hosszon vagytok, lehet hogy beléd szeret. Bátraké a szerencse! Hajrá!

2017. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!