Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak mindig azt mondják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mindig azt mondják, hogy csinos vagyok, sosem mondják, hogy szép, miért? Pedig pont nem öltözöm extrásan, sima farmer, pulcsi kombó, semmi mellkidobás, ilyesmi.

Figyelt kérdés
Én annyira örülnék neki, ha legalább néha azt mondanák, hogy szép vagyok, mert így úgy értelmezem, hogy igazából átlag alatti, max átlagos lehetek. Nem kérdésre mondják egyébként, hanem maguktól. 21/L
2017. márc. 9. 18:24
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Privátot légyszi ne küldjetek ismerkedési szándékkal, mert azokra nem válaszolok.
2017. márc. 9. 18:25
 2/21 anonim ***** válasza:
47%
Talán azért, mert átlag alatti, max átlagos vagy? :)
2017. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%
Én nem tudom hogyan tudnám a tudtodra adni, hogy ennek mennyire nincs semmi értelme. Te most tényleg a szavakon akadsz fent? Szép? Csinos? Ne haragudj de tipikus nő vagy, akinek tök mind1 mit mondanak, neki az ellenkezője kell
2017. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

"mindig azt mondják, hogy csinos vagyok, sosem mondják, hogy szép, miért? Pedig pont nem öltözöm extrásan, sima farmer, pulcsi kombó, semmi mellkidobás, ilyesmi"


DE HÁT PONT EZÉRT :D


Csinos hogy születésre, arcra, alkatra, genetikára úgy alapból vonzó vagy. Jól nézel ki. CSINOS vagy. Még ha nagyon rondán öltözködnél és igénytelenebb lennél, akkor is látszana rajtad, hogy az arcod/alkatod/stb egyszerűen csinos, jó.

A szépet/gyönyörűt pont inkább akkor kapnád, ha "extrásan" öltözködnél és sok időt töltenél a kinézeteddel. Azt pont inkább akkor szokták használni

2017. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Bad G-Sus ***** válasza:
100%
sose értettem miért kell más véleményével törődni még ha igaz is amit mond :D minden embernek kellene h legyen egy saját önképe magáról amit más véleménye nem befolyásolhat.
2017. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést, mert úgy is írhattam volna, hogy mennyire van különbség a csinos/szép jelzők között.

1: Érdekes, amit írsz. Átlag alatti lányoknak is szoktad mondani magadtól, hogy csinos vagy?

Lehet, hogy értelmetlen kérdés, de nekem nagyon feltűnő, hogy valamiért minidg csinosoznak, de szépet szinte sosem mondanak, pedig az nekem sokkal jobban esne, ezért meg kellett kérdezenm. Nem akarok szavakon rugózni, pont ezért vagyok kíváncsi rá, hogy ki mit gondol erről. Ha 20 válaszoló azt írja, h nincs jelentősége, mert a két szó ugyanaz, nem is fogok rajta többet gondolkodni.

Egyébként köszönöm a válaszokat, megy a zöld!:)

2017. márc. 9. 18:33
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Igen, a 4-es válaszoló mondta meg a tutit:D

Saját tapasztalatból tudom, hogy mikor nem vagyok kisminkelve, vagy nem olyan extrémen, és csak farmer+poló+sportcipőbe vagyok, nekem is csak azt mondják hogy csinos vagy :D de ha alaposan kisminkelem magam, miniszoknya, és mellé magassarkú, akkor mindenki hogy de szép meg gyönyörű vagy :) a szépséget néha kikell emelni, és a legtöbbször erre a legjobb mód a smink, és az, hogy nem csak átlagosan öltözöl :)

20/L

2017. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Utolsónak írnám még, hogy sajnos én tényleg nem tudom eldönteni magamról, hogy hogy nézek ki. Van amikor szépnek látom magam, van amikor meg irtó rondának.
2017. márc. 9. 18:34
 9/21 A kérdező kommentje:
Ja és nem értem miért kellett a legjobb választ adó 4-est lepontozni...mert ő nem csak oltogatni tud?
2017. márc. 9. 18:35
 10/21 anonim ***** válasza:
80%

A csinos a ruhára és a sminkre vonatkozik, a szép pedig az alapokra(arc/test). Jól tudod, ez így van.


Nekem általában idegenek csinosat mondanak, ha van párom, ébredésnél vagy alvásnál mondja, hogy szép vagyok.


Szerintem azért, mert klasszul öltözünk és ez feltűnőbb, mint az alapok.

2017. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!