Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért a csinos szót használják...

Miért a csinos szót használják rám a legtöbbször és nem a szépet, amikor nem öltözködöm különösebben csinosan (farmer+pulcsi kombó), nem sminkelek, nem vagyok "kikészítve"? 23/L

Figyelt kérdés
Mindenhol azt hallom, hogy a csinos az öltözködésre utal, pedig én nem hordok magassarkút, nőies ruhákat. Akkor hogy lehetek csinos?
2016. nov. 7. 20:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Muta meg hogy nézel ki! vannak nem kifejezetten szép nők, de aki igényes és ad magára az bizony könnyen felveszi a versenyt egy igazi szépséggel is. A szépség objektív dolog és az arc szimmetriáján múlik a dolog: minél kevésbé tér el az arcod két fele annál szebbnek látszol. Illetve számítanak még az arc arányai.

pl:


[link]

2016. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más. Mindenkinél más a csinos, a szexi, a dögös, a cuki, az aranyos, az elegáns, és a szép. Azokból az emberekből a csinos szót váltod ki, ennyi. Egyébként nekem is van olyan ismerősöm, aki farmer, sima fel 23/Fső kombinációban mozog, és ő például belőlem sokszor kiváltja a csinos jelzőt :)
2016. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

[link]


itt jobban látszik

2016. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

[link]

Nézd meg a csinos szó jelentését.

2016. nov. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Az agyi kapacitásod pedig még nem érte el azt a szintet, ami képes azt befogadni, hogy a szépség relatív, az, hogy te pl. nem látod magad szépnek, attól még más tarthat téged annak, az, hogy te szigorúbb vagy magaddal, attól még másnak te csinos vagy!


Egyébként most mi a francért hümmögsz két szó közötti árnyalatnyi különbségen?


Látom jó sok felesleges szabadidőd van, ha ráérsz ilyen b..romságokon agyalni!

2016. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Sok férfinek itt kifújt a szókincse..
2016. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!:)
2016. nov. 7. 21:03
 8/16 anonim válasza:
9%
Naturális szépség lehetsz. :D
2016. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Értem, mire gondolsz 1. és 3. válaszoló, de épp erről beszéltem, hogy én egyáltalán nem öltözködöm ilyen csinosan, mint ezek a nők. Ha ilyen lenne a stílusom egyértelmű lenne, miért a csinos jelző, ezeknek viszont majdnem pont az ellentéte vagyok.

Ilyesmi ruhákat hordok:

[link]

[link] (a mintát leszámítva)

2016. nov. 7. 21:08
 10/16 anonim válasza:

Szerintem:-)

Ha XXL-es férfi inget hordasz, bakanccsal stb--és nincs rajtad " vakolat" simán csinos lehetsz.Sőt!:-)

Bévülröl jön:-)

F/31

2016. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!