Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, miért nem igazolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, miért nem igazolt vissza?

Figyelt kérdés

Van egy pasi,akivel megbeszéltük ,hogy bejelöljük egymást facen ,én bejelöltem. De nem igazolt vissza, pedig volt fennt,mert láttam,hogy posztolt. A face tele van női ismerősökkel. Nem értem ,ő akart megismerni,Meghogy tetszem neki. Nem talizok vele mostanában,úgyhogy nem tudom megkérdezni. És igen van kinnt képem ,amin fel lehet ismerni.

Mi lehet az oka?


2017. márc. 9. 18:31
 1/10 A kérdező kommentje:
Hagyjam a francba ,mostmár?
2017. márc. 9. 18:33
 2/10 A kérdező kommentje:
Meg még mondta is ,hogy sokat lóg a facebookon.
2017. márc. 9. 18:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Biztos őt jelölted be?

Lehet, hogy véletlen... Írj üzenetet, hogy mizu aztán majd lesz valam8

2017. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen,mivel elkértem a nevét. Nem rok rá ,mert nem égetem magam,ha ő le sem szar.
2017. márc. 9. 18:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Eddig tartott az érdeklődése feléd.


De az is lehet, hogy tényleg nem látta, hogy be jelölted ismerősnek. Én a helyedbe inkább biztosra mennék. Írj neki, ha arra sem reagál akkor hagyd.

2017. márc. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is megérne még egy próbát, hogy írsz neki, aztán kiderül.
2017. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet,többet várt a te képeidtől.Hagyd,tipikus magyar pasi mentalitás.
2017. márc. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha képre megy ,azon se vagyok csúnya. De élőbe,neg tudott dicsérgetni. Most komolyan a képek számítanak?
2017. márc. 9. 19:04
 9/10 A kérdező kommentje:
Unokaöcsémmel vagyok kirakva. És kivan szívezve.
2017. márc. 9. 19:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, velem állandóan ezt csinálják a lányok, de nem érdekel különösebben. Ha nem hát nem.
2017. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!