Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felvettem msnre. Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvettem msnre. Miért nem igazolt vissza? :S

Figyelt kérdés

Felvettem msnre egy srácot (aki nagoyn bejön), és nem igazolt vissza, vagy elutasította a jelölésemet. A srác nem tud róla, hogy én voltam (valószínűleg), még sosem beszéltünk. Miért nem igazolt vissza?:S

16/L


2009. jún. 6. 10:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
Mert nem tudja hogy te voltál. Teljesen idegeneket minek venne fel?
2009. jún. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%
Mi lenne, ha egyszer és mindenkorra elfelejtenétek végre az msn-t? Az mindenre jó, csak épp barátot/barátnőt szerezni nem. Tessék személyesen intézni az ilyesmit, nem a monitort kell bámulni, hanem a szemeit!
2009. jún. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy csak nincs gépközelbe....
2009. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
2.válaszoló! Hagy döntsem már én el, hogy milyen módon akarok ismerkedni, jó?!:D Nem tudod, mi a szitu, úgyhogy nem kell beleszólnod.:) Ha nem a kérdésre válaszolsz, nem kell írnod...
2009. jún. 6. 11:10
 5/31 anonim ***** válasza:
81%
Ha elmenne az áram kihalna az emberiség.
2009. jún. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%

xD micsoda válaszok.....lol :D


telepítsd fel az msn plust és ott van olyan hogy partnerlista-karbantartó..megkeresed őt és ott látod hogy rajt vagy-e a listáján ;)

vagy ha van közös ismerős megkérdezed h fent van-e..

más ötletem nincs :S

2009. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Az biztos.:D
2009. jún. 6. 11:38
 8/31 anonim ***** válasza:
76%

A kérdésre válaszolt... Én sem igazolom azt vissza, akiről lövésem sincs, hogy ki az, mivel az msn számomra nem az a hely, ahol valakit meg akarok ismerni.


De hogy ne legyen kifogásod: valószínűleg azért nem igazolt vissza, mert sosem beszéltetek, mert nem ismer, lehet, hogy van barátnője, és nem kíváncsi rád.

2009. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
AZt írja ki, hogy nem vagyok fenn a listáján... csak azt nem tudom, hogy miért nem jelölt vissza, vagy miért utasította vissza a jelölést.
2009. jún. 6. 11:40
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

egyébként velem is volt hasonló és azért volt mert elfelejtette a jelszavát xD

és kb 2 hónapot kellett várnom míg eszébe jutott xD persze nem beszéltem vele addig sehogyan sem.. vagy ha már felvetted akkor meg tudod nézni a profilját.. ott annyi még kiderülhet hogy írkál-e ki személyes üzeneteket..ha vannak akkor kiderül hogy mikor írta ki szóval megtudod az igazságot.. próba szerencse ;)

most már több ötletem tényleg nincs :D

2009. jún. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!