Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, izgató számotokra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, izgató számotokra a látvány, mikor több mázsás súlyokat emelget a férfi?

Figyelt kérdés

2017. márc. 9. 20:05
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

#10

Meg azok a nők, akiknek jó a humora. :)

2017. márc. 9. 20:42
 12/26 anonim ***** válasza:
Nem, nem jönnek be az izmos pasik
2017. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Több mázsás súlyokat profi súlyemelők emelgetnek, azt meg még a TV-ben sem szívesen nézem meg, mert nekem nagyon nem szép látvány.
2017. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Több mázsás súlyokat,aha, mondjuk 5 mázsát, az 500 kg testvérek között is. Hihető persze,hogy valaki annyit emelget, de legyen mondjuk "csak" két mázsa, azt is nehéz emelgetni.
2017. márc. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Felhúzás 270 kg, guggolás, 250 kg, fekvenyomás 200 kg.

Naturál vagyok, tehát annyira izmos sem vagyok, mint, amiket látsz a reklámokban.

2017. márc. 9. 21:29
 16/26 anonim ***** válasza:
Valahogy nem.
2017. márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
69%
Több mázsás? Daruval, vagy targoncával? Okés... saját maga kétlem, hogy meg tudná emelni, de amúgy sem érdekel.
2017. márc. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
A kérdéstől függetlenül azért elég vicces, hogy egyesek nem hiszik, mert csak olyan férfiakat ismernek, akik a porszívót sem bírják el. Azért illene tudni, hogy kb mire is lehet képes a testünk.
2017. márc. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nekem már a kigyúrt test sem szexi, csak a simán sportos, izmos. De nyilván van sok olyan nő, akinek bejön.
2017. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

A nők lesz**ják, mert a túlzás mindenkit taszít.

Én nem mondom, hogy hihetetlen, de a nőket rohadtul nem izgatják ezek a dolgok, ellenben egy h

zódzkodás vagy tolódzkodás és egy szálkás test egyértelműen igen, mert az egészséges sugároz. Ez ösztönös reakció.


Ez kb olyan, mint amikor vannak a jó fenekű nők é azok, akik csak fenékre edzenek és már brutálisan túlfejlett, egyszerűen nem szép.


Csak te nem a kinézetet túlzod el, hanem a súlyt. Férfi-nő különbség.

2017. márc. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!