Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki nem vizuális beállítottságú? Akinek egy bikinis vagy pucér nő nem gyönyörű látvány?

Figyelt kérdés
Ahogy a nők általában viszonyulnak a meztelen férfitesthez, tehát nem tartják túl szépnek, a pasik miért nem így vannak ezzel?
2012. szept. 19. 04:10
 1/9 Icepick ***** válasza:
100%

Ez abszolút nem igaz a nökre/csajokra sem. Még, hogy nem tartják vonzónak meg szépnek, dehogynem csak nem midnenkit. Mindenki szereti az esztétikus látványt.

Én még az ennivalómat is szívesebben falatozom, ha az szépen van elém rakva és nem úgy néz ki mint ha moslékot ennék.

Szeretem a meztelen, a bikinis, a fehérnemüs, de még a felöltözött szemrevaló hölgyek látványát is.

Ez baj lenne? èn nem tartom annak.

2012. szept. 19. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen nőn van bikini,ha bálna típuson az nálam nem nyerő.Egyébként nekem a külső a legfontosabb egy lánnyal kapcsolatban.
2012. szept. 19. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem a pucér elég ritkán, a bikinis meg szinte mindig tetszik.
2012. szept. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
magyarul csunya vagy:D
2012. szept. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:

ha jó a csaj akkor nincs olyan pasi akinek ne tetszene.

Ez egy hülye kérdés!

2012. szept. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%

Ezt leginkább valóban csúnya nők szokták bemagyarázni, h "egy igazi férfi nem csinál ilyet"

Na persze, mert zavarja, h őt a kutya nem nézi meg:D

2012. szept. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nem létezik. az nem férfi, hanem homár =D

egyébként igaz, ez nem csak a férfiakkal van így, nekem is csorog a nyálam ha meglátok egy jó pasit...viccen kívül, tényleg szépnek, sőt gyönyörűnek találok bizonyos embereket.

2012. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
létezik, én pl olyan csajra, aki pucér vagy bikinis, de a teste nemigazán jön be, ergo 8 tonna, vagy 978 éves nem szívesen néznék rá..:) de biztos a huszas éveiben járók között, vagy 10en évesek közt is van olyan akit nem.. :D szvsz akinek nem jön be a teste mifaszér nézzem xd persze ez is relatív (:
2012. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy csajon alapbol tobb dolgot lehet megbamulni, pl. cicik.

Most nem azert, nem vagyok leszbi, de meg lany letemre en is megbamulom a szep noket, nemhogy a ferfiak ne tennek. Van olyan, hogy megyek az utcan es a noket bamulom, nem a fiukat, tudjatok a noi hiusag mar csak ilyen.

2012. szept. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!