Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek szép vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek szép vagyok?

Figyelt kérdés
[link]
2017. márc. 9. 20:53
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
19%
Jobb kettes farkasfogat leszámítva igen.
2017. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
12%
Nekem külön tetszenek a "farkasfogú" lányok szóval igen, rendben vagy.
2017. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%
Őszintén? Szeretem a barna hajú barna szemű nőket. De nekem nem igazán vagy az esetem. Az a mosoly is nagyon erőltettet. Bocs ha megbántottalak csak szerettem volna őszinte lenni.:) 20F
2017. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
11%
Szép vagy!Kicsit nagyok a szemeid de azon kivűl rendben van!:)
2017. márc. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:

Legalább nem csücsörítesz és próbálsz mosolyogni még ha kicsit mesterségesre is sikerült.

Egy fénykép alapján egyébként nem tudom eldönteni, mert az emberek nagy része teljesen másképp néz ki a valóságban. Olyan fura az arcfelépítésed, de szerintem a perspektíva miatt lehet...


Szóval nem tudom.

2017. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
82%
Ha önbizalomhiányos vagy, nincs rá okod, ha el vagy szállva magadtól, nincs mire.
2017. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A legrosszabb ***** válasza:
18%
Cicababa típus = jóképű, izmos, gazdag tapsi hapsira sóvárgó, plázákban tanyázó, szőrmebundás maca. Nekem nagyon nem jössz be!
2017. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
89%

Úgy tűnik baromi válogatós vagyok, de nekem nem tetszel.


Az alakod egyértelműen rendben van így abból, ami látszik, és gondolom jó a tested, de a fejed/arcod.


Nem tudom pontosan megfogalmazni... Talán túl hosszúkás az arcod az én ízlésemnek. Plusz barna haj, barna szem, barna bőr. Nekem ez messze nem tetszik. Szóval ha szép is vagy (amit nem állítok), akkor nem vagy az esetem.

Nekem a fehér bőrű (ez rasszistán hangzik, de ez van) kék szemű, sötét hajú lányok tetszenek nagy részt.


Ha bunkón fogalmaztam, akkor bocs, de úgy vagyok vele, hogy egy ilyen anonim oldalnak a legnagyobb értéke az ŐSZINTESÉG. Kérdeztél valamit, amire gondolom őszinte választ vártál. Az enyém ez.


Amikor bevillant a képed, akkor ez jutott először eszembe: "Hát nem..."

2017. márc. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
77%

JAaa, és a szemöldököd olyan szögletes és túl mesterséges, hogy kilométerekről kiszúrom, hogy olyan lány vagy, akivel nem jönnék ki jól, és nem jönnék össze szívesen. Mindamellett valszeg számodra én is olyan típusú srác vagyok, aki téged irritál és idegesít, és sose jönnél velem össze. Szóval ne vedd sértésnek, mert feltételezhetjük, hogy oda vissza igaz.

Az ajkad is vastag.


...csak próbálom összeszedni, hogy mi az oka annak, hogy nem tetszel, mert alapjába véve úgy ránézésre nehéz megmondani, hogy miért is nem tartom szépnek az arcod...

Hiszen szép bőröd van, szimmetrikus arcod, nagy szemeid, magas homlokod stb.

De valahogy mégis hibádzik az összkép.


#8 voltam

2017. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
28%
Szép vagy, egyébként valamiért a Gabriella név jutott rólad az eszembe.
2017. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!