Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez, talán a sznobizmus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez, talán a sznobizmus legújabb verziója?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a bemutatkozó képeken egyre többször látni, hogy a fiatal lányok "villogtatják" okos telefonjukat a markukban, mintha az egy ruhadarab vagy ridikül lenne a kezükben. Engem zavar, már be sem lépnek a metróba, máris a mobiljukkal babrálnak. A XXI század imakönyvének is nevezhetnénk állandóan csak azt babusgatják, miközben a környezetüket teljesen figyelmen kívül hagyják.

#sznobizmus #mobil_telefonok
2017. márc. 10. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen ez valóban szomorú, de a fiatal kanok sem jobbak ám. Sajnos ilyen az y generáció... Egy percet sem bírnak ki interakció nélkül. Az a szomorú csak ebben, hogy az agyuk teljesen megszokja ezt, így gyakorlatilag cselekvésfüggővé vállnak és konkrétan megőrülnek majd ha nem nyomkodhatnak valamit a nap 24 órájában.
2017. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Manapság a szociális élet főleg interneten zajlik így nem csoda. Valójában ők pont akkor vannak társaságban.

Néha kíváncsi vagyok amúgy, hogy mennyi ember lenne öngyilkos, ha pl. egyik napról a másikra eltűnne az összes műhold a Föld körül.

2017. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Írták nemrég az újságban, hogy egy tanulmány szerint a mai fiatalok szókincse egyre szűkül, mert érzelmeiket, gondolataikat egyre inkább hangulatjelekkel fejezik ki, pl. chatelés közben. Valóban nem jó irányba haladunk, de ahogy mondani szokták: lesz ez még így se:(
2017. márc. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez nem tudom miben sznobizmus.

Telefont szerintem nem villogtatnak, szimplán mindig kéznél van, ezért az elkapott képeket is nyilván szerepel.

2017. márc. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudod olyan is van ám aki értelmes dolgokat olvas az interneten.
2017. márc. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez nem sznobizmus, hanem nyomorékság.

Menekülés. Bezárkózás a világ elől.


"Tömegben IS lehetsz egyedül, ha eléggé belemerülsz a mobilodba!"

2017. márc. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem csak lányoknál van és nem csak képeken. Tegnap egyetemen előadáson ültünk, előttem 3 elsőéves pávah gyerek (mérnöki karon), gondoltam oké, nem ítélünk el senkit, de mikor negyed óra után kivágták az asztalra az iphonejukat, majd utána még kettőt (fogalmam sincs miért volt hármójuknál 5 iphone) és két órán keresztül arról beszélgettek mennyire menő és mit tud, majdnem adtam nekik egy tockost. Az se volt teljesen tiszta, hogy akkor miért mennek be előadásra, ha végig ezt beszélik zavaróan hangosan.
2017. márc. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A huszonéves pasik is pont ennyi tudnak. Akinek nincs okostelefonja vagy nem használja, azt ufónak nézik.
2017. márc. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A válaszadók többsége sznobizmusnak véli. Mi lesz akkor, ha tényleg jön egy komolyabb napkitörés és ennek következtében megbénul a fél világ? Amíg a vissza állás bekövetkezik, eltelhet akár több év is. Addig pedig élni tudni kell. Ez a Komment elküldése c. ablak úgy sz...r ahogy van, mert az utóbbi időben többször is kidobott minden hibaüzenet nélkül.
2017. márc. 11. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!