Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy túlsúlyos vagy egy vékonya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy túlsúlyos vagy egy vékonyabb férfi vonzóbb a nők szemében?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy ugyanaz a fèrfi. Vékonyan vagy túlsúlyosan lenne kelendőbb? Túlsúly alatt +10-15 kilót értek a normál indexhez képest zsírban, vékony alatt -10-15 kiló.

Tehát a túlsúlyos 190cm és 100-105kg pocakkal, zsírral, a vékony 190 75-80 kilóval, szinte zsír nélkül, enyhén izmosan.


2017. márc. 11. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Mivaaan??😓

Na mindegy számomra vissza taszító egy vékony férfi felőlem lehet kocka hasa így könnyű ha átszakad. Inkább legyen kis hasa jó "alakja" szoval nagy váll,hát tehát olyan férfias ezaz én véleményem.

2017. márc. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha két rossz közül kell választani, akkor inkább a 2. De az sem szívesen. Én is rendszeresen mozgom, és nem gondolom, h mellettem boldog lenne egy olyan ember, aki egy 10 fokos lépcsőfeljáróra nem tud felmenni.
2017. márc. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A vekony.
2017. márc. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Attól h egy fiú vékony, még sportolhat rendszeresen..
2017. márc. 11. 09:56
 5/13 anonim válasza:

Én a "ropikat" szeretem, valamiért ők vonzzanak.(20)

Na anyum rájuk sem bír nézni ő inkább a mackósabb férfiakat szereti.(40)

2017. márc. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Inkabb a pocis.
2017. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az első barátom olyan vékony volt, hogx mindig ledöbbentem rajta, mikor átöleltem. A második barátom pedig eléggé pocakos és "husis". Mindkettőt nagyon szerettem, az, hogy az ágyban melyik jobb, az nem alkaton, hanem a személyiségen, odaadáson múlik, de a mostani husis páromat az a hekyzet, hogy sokkal jobb ölelgetni, markolászni :)
2017. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A párnázott testet mindig jobb érzés szorítani, de nem tehet róla senki ha nem hízik, ezért igazságtalanság lenne leírni a sovány embereket.
2017. márc. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De nem sovány, pálcika emberről szól a kérdés! Csak simán vékony, de nem csontsovány.
2017. márc. 11. 11:18
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
A nők ezek közül egyiket sem szeretik, csak az izmosakat, de a kettő közül a túlsúlyos a kevésbé rossz számukra.
2017. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!