Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kell csinálnom, ha jövőre...

Mit kell csinálnom, ha jövőre szeretnék pénzt keresni, de még csak 14 vagyok? Az a helyzet hogy idén szeptembertől 8. -os leszek a nyáron még csak 14 éves, így nem tudom, hogy hogy vállalhatnék munkát a szünetre?

Figyelt kérdés
Van valami ilyen munka? Úgy tudom 15 éves kortól szabad diákmunkába kezdeni.(JNSZ-megye)

2014. aug. 12. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Mégis mit tudnál csinálni, ha a törvény szerint 16 éves kortól dolgozhatsz, vagy bizonyos munkákat szülői engedéllyel 15 éves kortól? Amíg be nem töltöd az életkort nem dolgozhatsz hivatalosan, sőt nem is fognak alkalmazni. Így marad a "fekete munka"

PL:

- szomszédoknak segíteni zsebpénzért

- eladni barátoknak játékokat, ruhákat amik már nem kellenek.

- ajándékozáskor inkább pénzt kérni.

2014. aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aha..értem, köszönöm. :/
2014. aug. 13. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Helyen láttam hogy lehet menni azt hiszem málnát vagy epret szedni 15 éves kortól havi nettó 77.000 ft-ért!
2014. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4: azt hogy kell? Mármint kinél? Meg...na, szóval hogy?:D
2014. aug. 21. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Adj el cuccokat!
2014. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj el szüretelni, vagy ilyesmi. Az a legegyszerűbb. :)
2014. aug. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!