Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz az ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz az ha valaki interneten tud nagyrészt csak ismerkedni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Igen, mert elveszíti a varázsát a dolog. Nekem már volt olyan barátom, akivel neten ismerkedtem meg... És nem volt százas a dolog.
2010. máj. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz.. Ha utána találkoznak élőben is, és úgy is megy a dolog, akkor miért lenne gáz? Nekem pl így jött össze az első barátnőm, akivel viszonylag sokáig együtt voltam! De azóta már sokat tanultam a dolgokból.. Élőben is, neten is.. Szerintem teljesen mind1, a lényeg, hogy találjak hozzám illő lányt.. szerintem...


2 hátránya van igazából: Lehet, hogy távkapcsolat lesz belőle... Vagy lehet, hogy kamuzás.. Bár az utóbbival még nem találkoztam. Viszont az első barátnőmmel meg távkapcsolat volt.. Amit nem bírtam sokáig.. Nos remélem eléggé részleteztem a választ erről az oldalról ;) F/16

2010. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám rá, hogy gáz. De tudni kell hol a határ. Nem élheted az egész életed a neten, és nem lehetnek csak netes barátaid, illetve kapcsolataid. Persze interneten könnyebb ismerkedni, ilyenkor mindenkinek nagyobb az önbizalma. De személyesen sokkal-sokkal jobb, hisz ott a varázs.

Nem szabad csak a 4 fal közt, beszűkült látókörrel a gép előtt ülni és csak azt figyelni ki online épp! Tessék kimozdulni, és ismerkedni :)18/L

2010. máj. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem gáz. Beszariságra utal. Még ha lány vagy, azt mondom, okés, de egy férfi legyen elég tökös odaállni a nő elé.
2010. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem gáz mivel a mai világban vagy egész nap a munkahelyeden rohadsz vagy az iskolában vagy (ahol épp senki nem megfelelő számodra). Ha elmész egy diszkóba általában az ismerkedések 95%-ból nincs komoly kapcsolat, csak max 1 éjszakás kaland! Ha nagyobb társasági körökben mozogsz és onnan tetszik valaki könnyebb.
2010. máj. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdés!Szerintem nem,mert csak a saját tapasztalatomból merítve azt tudom mondani hogy sajna csak alig lehet találni normális párnak valót szórakozóhelyeken.
2010. máj. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem az Internetes ismerkedés,hanem a világ gáz, amilyen embertelenné vált.
2010. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem gáz az internetes ismerkedés, az a gáz, ha az ember már nem tud kapcsolatot fenntartani, ápolni, létesíteni net nélkül.

Én is interneten ismertem meg a páromat, másfél éve vagyunk együtt, s ő mégsem az az internetlovag, szóval elég sokat ül a gép előtt, de nem neten lóg, hanem tanul, filmet néz, és játszik.

Én meg tényleg sokat lógok a neten, mert géppel dolgozom is, de mégis vannak hús-vér barátaim.

Szóval amíg megvan a kellő egyensúly, és tudsz kapcsolatot teremteni a külvilággal, nem gáz, ha neten (is) ismerkedsz. :)

2010. máj. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 StephanieXx ***** válasza:

Leírom az én sztorimat..tanulságos.

Netes kapcsolat:

( 3ból-két rossz lett,nem rossz arány)

-egy idegbeteg:nem poén,tényleg az volt...nem vettem észre az elején

-konzervatív férfi,aki állandóan lealacsonyított maga mellé,mert ő jogász hallgató,én "csak" közgazdász

-a harmadik,ő...hm,őt szerettem.Kedves,és különleges fiú volt,de nem bírtam az állandó hiányt,és az állandó vágyakozást( 6-7-8 hetente találkozó),így vége lett.

Ma ismerkedtem meg egy fiúval,leültem mellé tanulni:)Én azért élőben ismerkedek,ha tudok:)

19L

2010. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha neten ismered meg az nem gáz..de csak ott beszélgetni..az gáz és szánalmas. élőben sokkal jobb és észre veszed az esetlges hibákat benne(pl. kicsit idegbeteg)
2010. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!