Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Határeset, hogy tini, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Határeset, hogy tini, vagy felnőtt, mert 18 éves a lány, ha ezt írja, mit jelent? Felejtsem el, vagy egyfajta türelmi teszt, reakciókérés?

Figyelt kérdés

Figyelj én nem olyan lány vagyok aki az első randin rögtön összejön a másikkal

Engem nem érdekel a pénz nem érdekel a státusz

Meghívtál 2 sörre, és egy cappuchinora, de ez nem jelent semmit

Az osztálytársaim is meghívtak volna erre

Ezért még nem smárolom le őket

És amúgy azért nem jönnék veled össze, mert semmi közös témánk sincsen, és amit én mondtam, az elsugant a füled mellett

Te beszéltél a saját dolgaidról, én az enyémekről


Ennyi

Amúgy bocsi hogy híbogatlak, de a barátaim voltak azok

De szerintem hagyjuk ez az egészet, mert ez az én részemről nem fog működni

Sajnálom, de ez van


2017. márc. 12. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem türelmi teszt, elég egyértelműen megmondja, hogy az ő részéről ez nem fog működni, meg is indokolja hogy miért nem. Teljesen vaknak kell lenned ha ebből nem egyértelmű és még látsz esélyt arra hogy összejöjjön.
2017. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Már megint egy kérdés, ahol nem képesek felfogni, hogy a nem nemet jelent. Rúgjon tökön, hogy felfogd?
2017. márc. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szergej55 ***** válasza:
Legközelebb ne hívj meg senkit.
2017. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"És amúgy azért nem jönnék veled össze, mert semmi közös témánk sincsen, és amit én mondtam, az elsugant a füled mellett

Te beszéltél a saját dolgaidról, én az enyémekről "


Ahogy Shakespeare is mondaná "Ha jártatod a szádat a farkad elszárad, de ha figyelsz és hallgatsz vár a szex te balf**z"

2017. márc. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennél egyértelműbben már nem is lehetne valakinek a tudtára adni azt, hogy csobbanjon le.
2017. márc. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jó, egyébként meg az, hogy hagyjuk ezt, az után írta, hogy a barátaival beszélt, ők hivogattak, gondolom jól meggyőzték féltékenységből, hogy ne.


Egyrészt, másrészt meg volt már oylan csaj akivel csókolóztam és soha többé hírét sem hallottam de olyan is akivel így kezdtük h lerázott meg nem akart találkozni és végül összejöttünk fél év múlva.


Ezért is tettem ki mert szerintem nem annyira fekete és fehér minden és jelentheti a lány bizonytalanságát.

2017. márc. 12. 12:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen nem akar tőled semmit.
2017. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!