Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány ismerősömmel találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány ismerősömmel találkoztam ma a vonaton, rossz kedvű, ideges volt, azt mondta, hogy most nem beszélgetne inkább, ez egyfajta lekoptatás volt, mert mondjuk azt hitte, hogy nyomulok, vagy ilyenkor a lányok bárkivel ilyenek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Vagy szar napja van és nem akart beszélgetni.
2017. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet tudni. Lehet, hogy tényleg le akart koptatni, de az is lehet, hogy rosszul áll egy tárgyból és amiatt ideges, vagy menstruál és fáj a hasa, vagy el kellett altatni a kutyáját.
2017. márc. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Iskolai dolog miatt volt rossz kedve, de kesőbb már egész vidáman mosolygotott egymagában, amikor telefonon valakivel vagy valakikkel írkált. Arra gondoltam, hogy mi van, hogyha azon mosolygott, hogy ennyire lekezelt engem.
2017. márc. 3. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg ne legyél ennyire gyökér, és ne hidd hogy a világ ellenséges. Rossz kedve volt, beszélt a barátaival, és jobb kedve lett. Vaaagy rossz ekdve volt, de bunkózhatott veled, és ettől jobb kedve lett. Melyik a valószínű?
2017. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Juj, és én még azt hittem, hogy a túlagyalás a nők fhaszsága...
2017. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!