Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit számít vajon a megítél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít vajon a megítélésnél, ha profi fotóssal befozótatom magam a facebookhoz? (F26)

Figyelt kérdés
Gondolom valamilyen szinten igényességet tükröz. Számít ez a nőknél, hogy mennyire adok magamra ilyen szempontból is?
2017. márc. 12. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak nem a Nánási Palikával?
2017. márc. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
En ezeken mindig rohogni szoktam :'D.
2017. márc. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem felesleges, foleg ha a kep tul jol sikerul, lehet csalodast fogsz okozni eloben.
2017. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem pont annyira számít, mint ahogy a való életben ha fodrász csinálja a hajad, vagy épp méretre készült az öltönyöd, satöbbi.


Vagyis NAGYON!


(Persze ez SzVSz akkor igaz, ha nem ordenáré módon kiugró minőségű a profilképed - teszem azt a profilt fotós csinálta, a többit meg valami gány mobillal szelfizgettétek estefelé a részeg haverekkel.)

2017. márc. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én ha meglátnék egy ilyen férfit/fiút face-n azt gondolnám magamban"kiezmár még magát fotóztatja férfi létére"

Ez az én véleményem szerintem.

2017. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül tükröz igényességet, inkább csak azt, hogy van ilyesmire felesleges pénzed, meg azt, hogy amúgy nincsenek barátaid meg nincs életed. Számomra sokkal szimpatikusabb lenne, ha olyan képek lennének fent a srácról, amik baráti társaságban, a hobbija közben, valamilyen programon készültek.
2017. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A fotós akkor se fog egy Marlon Brandot csinálni belőled, de ha ettől jobban érzed magad akkor hajrá! :)
2017. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha természetes, ha igazából nem feltűnő, hogy profi fotókról van szó, akkor akár még plusz pont is lehet. De egy stúdiós fotó inkább nevetséges...
2017. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az nem baj ha van fent rólad egykét ilyen kép is, amíg nem ez a többség.
2017. márc. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az FB me, társkereső. nem is értem. Az ismerőseid tudják, milyen vagy.
2017. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!