Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lesz lassan elvárás az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz lassan elvárás az a fiatal férfiak felé, hogy profi testépítő életmódot folytassanak?

Figyelt kérdés
2016. jún. 13. 16:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Ez oda-vissza működik: surmó nők surmókat akarnak faragni és surmó pasik a surmó stílust akarják ráeröltetni és elfogadtatni nőkre, azután jön a férfipityergés: "Jaj, nem találok egy komoly nőt" :D :D
2016. jún. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
A pasim mindig azzal jön miért nem edzek? Miért nem vagyok izmos. Mert nem szeretnék olyan lenni. Fordítva ís így van.
2016. jún. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
#2 De azért a pasid kigyúrt, mi?
2016. jún. 13. 16:15
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy ez elvárás. Az mondjuk pozitívum, ha valaki sportol, és negatívum, ha annyit sem mozog, amennyit én, de ez nem jelenti azt, hogy azt szeretném, hogy egy férfi testépítő legyen, csak azt, hogy ne legyen lusta mozogni.
2016. jún. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Semmit nem edz a párom. Szóval nem.
2016. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Titusztitusz ***** válasza:
67%
Gondolom azért elvárás az ilyesmi minden igényes nő esetében, mivel manapság már a hagyományos NEHÉZ FIZIKAI MUNKÁK nemnagyon jellemzőek a férfiakra...Viszont a természet sok-sok ezer év alatt úgy alakította a férfitestet, hogy ahhoz, hogy egészséges testalkatot szerezzen, megfelelő hormonális szintje legyen, magas szintü szexuális késztetése, AHHOZ elengedhetetlen a nehéz fizikai megterhelés állandó megléte...És ha természetes úton már nem kap egy férfi elég fizikai terhelést, hát akkor normális esetben MESTERSÉGESEN kell azt pótolni...És ERRE tökéletesen alkalmas, és ideális a testépítő sport...AZ A FÉRFI, aki rendszeresen csinálja ezt a sportot, SZEMET GYÖNYÖRKÖDTETŐEN "férfias alkatu" lesz, izmos, és jó kiállásu, a keringési-erőnléti rendszere tökéletes állapotu lesz még idősebb korában is, és a szexuális erőnléte, késztetése is állandóan felfokozott állapotu lesz...Szóval csupa hasznos dologgal jár az, ha egy férfi testépítéssel foglalkozik...De persze most nem a kokszolásrol, doppingolásrol beszélek, mert ANNAK semmi köze nincs eredetileg ahhoz a sporthoz...
2016. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Régen se végzett mindenki fizikai munkát...és most is vannak akik ezzel foglalkoznak. Mégsincs izmos alkatuk.
2016. jún. 13. 16:39
 8/26 Titusztitusz ***** válasza:
77%
Na igen...Csakhogy AZ A FIZIKAI MUNKA, ami jellemző volt az elmúlt 1-2 ezer évre, az NEM EGÉSZEN UGYANAZ, mint amire a TERMÉSZET TEREMTETTE eredetileg a férfiakat...Csak figyeld meg...Szólőben kapálás? Gyári futószalag melletti szerelés? Lovaglás? EZEK már mesterséges, és TERMÉSZET IDEGEN terhelési módozatok, amik NEM ALKALMASAK ARRA, hogy igazábol ERŐTELJES TESTALKATOT adjanak egy férfinek...Csak nézz meg egy "hagyományos parasztembert"...Hogy is néz ki egy ilyen illető? Hát olyan jellegzetesen SZIKÁR-SOVÁNY testalkatu, bár az kétségtelen,hogy közben nagyon munkabíró, és kitartó...De EREDETILEG egy "igazi férfi" az NEM ÍGY NÉZETT KI SZERINTEM, hanem úgy, hogy VASKOS IZOMZATU VOLT, DELTÁS, ÉS SZÉLESVÁLLU...Viszont MILYEN terheléstöl volt ilyen kinézete egy régi, "eredeti" férfinek? Hát olyantol, ami EGYSZERI NAGY ERŐKIFEJTÉST IGÉNYELT, DE RÖVID IDEIG TARTÓT...Ilyen terhelés volt pl. a NAGYVADAK VADÁSZATA során, illetve a háborúk gyilkos csatáiban előforduló terhelés...Éshát a férfitest eredetileg EZEKRE A TEVÉKENYSÉGEKRE volt optimalizálva, és nem pedig a mezőgazdasági, meg a gyári munkára...EZÉRT csalóka egy kicsit a dolog...Csak gondolj bele kérdező:A régi nők, vajon MELYIK foglalkozást üző férfiakra nedvesedtek szerinted egykoron? A kapás parasztra? A halászokra? Szerintem nem...Hanem inkább a HÍRES ÉS LEGYŐZHETETLEN bajvívókra, csaták hőseire, meg a "nagy vadászokra"...(Akik pl. puszta kézzel szálltak szembe mondjuk egy medvével, vagy farkassal...)Szóval a "Toldi Miklósokra", meg a "Kinizsi Pálokra"...Úgyhogy nekem van egy olyan meglátásom, hogy a mai nők is pont ugyanolyan késztetésüek, mint az egykoriak...És NEM annyira "Józsi bácsira" a szőlőtáblák fáradhatatlan megművelőjére vágynak manapság sem, hanem inkább a NAGY EREJÜ "Kinizsikre",és "Toldikra"...És ez ÍGY IS VAN JÓL, és EZ A TERMÉSZET NORMÁLIS RENDJE...
2016. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Az ilyen férfiakra vágyjanak azok a csajok akik maguk is istennő kinézettel rendelkeznek, az átlagos csajoknak legyen elég Józsi bácsi.
2016. jún. 13. 17:06
 10/26 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Bocsi...El voltam akkor tájolva egy kicsit...Nem gondoltam eddig rólad azt, hogy te csak az "átlagos lányokra" vágyol...Viszont kicsit el kell hogy keserítselek:AKÁRMILYEN JELENTÉKTELEN is egy nő, a LELKE LEGMÉLYÉN szerintem MINDEGYIK egy deltás, szélesvállu ADONISZRA vágyik, és nem pedig egy szikár-sovány, "Józsi bácsira" a szőlőböl...
2016. jún. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!