Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Feltett itt egy lány egy kérdést, hogy hogyan engesztelhetné ki a barátját (valamivel megbántotta szóban), mire én ezt a választ írtam:

"Vegyél valamilyen szép levélpapírt (dekorboltokban lehet kapni), és egy szépen fogó tollat, írd le neki az érzéseidet, meg hogy bocsásson meg, stb, amit akarsz, tedd bele egy szép, a papírhoz illő borítékba, majd csinálj neki, 2-3 darab kis szárazsütit. Illetve én csinálnék neki hozzá egy kis macit (csomagban lehet kapni hozzá a szabásmintát, és mindenféle anyagot ami kell hozz, és nagyon könnyű megcsinálni, varrógép sem kell hozzá, kézzel kell megvarrni). Ezeket tedd bele egy anyagba (lehet kapni tüll, és mindenféle szép, átlátszó anyagokat), csomagold be neki zsákszerűen, és kösd össze egy színben, és anyagban az anyaghoz passzoló szaténmasnival"

Erre valaki írta, hogy ez egy leszbikus kapcsolatba tök jó lenne, de nem biztos, hogy egy fiú örülne neki. Namost ezen elgondolkoztam:D Az ilyen szívecskés-medálos, párnára fényképet rakós dolgoktól én is irtózok, nem szeretem a sablonos, nyálas dolgokat, azt hittem, hogy az én ötletem nem az:D De elfilóztam rajta, és rájöttem, hogy lehet, hogy annak a másik válaszolónak van igaza, és egy heteró pasi nem örülne neki:D

Fiúk, nektek mi a véleményetek erről, ti örülnétek egy ilyen békítő-ajándéknak? Vagy ez már túl sok, és folyik belőle a rózsaszín genny? :D


2010. máj. 10. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Sztem jó...

16f

2010. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

én egyből dobnám a csajt, mert azt jelentené nekem, hogy őmaga sem biztos a saját nemi identitásában. Nem lány vagyok, a cicomát pedig csak a bu_zik szeretik.


Nem a lány dolga a kibékítést kezdeményezni, teljesen független ki bántott meg kit, a fiúnak kell megtennie az első lépést, hogy érdeklődik a lány iránt, egy kis türelmi idő elteltével.

2010. máj. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jó, tehát cicoma nuku:) Szerintem viszont, ha egy vitában a lány volt a h*lye, és ő bántotta meg a fiút, neki kell lépnie, ez így fair. Nekem nem is tetszene, ha a fiú lépne először, mert ez azt jelentené nekem, hogy nincsen büszkesége, és papucs.
2010. máj. 10. 22:15
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszene :) egyből megbocsátanék ha valami kis aproságon kaptunk volna össze :) sőt még én érezném magam kényesnek, hogy megtudok sértödni egy ilyen édes lányra aki ennyire szeret :) F/20
2010. máj. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a srác szereti a lányt, akkor azt fogja értékelni, hogy törődött vele, és dolgozott rajta. Nem kell homárnak lennie, hogy értékeljen egy ilyen ajándékot!
2010. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
a szándék a fontos, nem az hogy mennyibe került.
2010. máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

22:14: Nem vagyok hormonzavaros, de megható, hogy aggódsz az egészségi állapotomért:D

Amúgy köszi mindenkinek a választ, írhattok még:)

2010. máj. 10. 22:30
 8/10 anonim válasza:
100%

Szerintem is nagyon jó ötlet. Szerintem egyből elmennék hozzá. Megbeszélni a dolgokat az ennyih. Örülnék neki,ha egyszer egy ilyet kapnék :D


18/f

2010. máj. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon jó lenne,és értékelném is.Sőt meg is dicsérném,hogy ilyet csinált nekem.Semmi gond nincsen ezzel ne aggódj,teljesen korrekt dolog. :)
2013. nov. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Oszinte leszek: ez nagyon nem az en vilagom, nekem ez mar boven atlepi a giccshatart, inkabb a visszafogottabb, letisztultabb, egyszerubb dolgok hive vagyok.


Termeszetesen ami mogotte van, az nagyon szep: a torodes, a gondossag, a figyelmesseg, a kedvesseg. De ez a kifejezesi forma nem az en vilagom, egyszeruen ez mar nem passzolna az en szemelyisegemhez.


Ez persze nem jelenti azt, hogy baj lenne ezzel, vagy hogy mashogy kene csinalnod, hiszen a te szemelyisegedhez valoszinuleg ez passzol, oszinten, belulrol fakad, es egy parkapcsolatban remelhetoleg amugy is megismerik annyira egymast a felek, hogy tudjak, miket szeret a masik, milyen gesztusokat ertekel, hogyan lehet hatni ra, meddig erdemes elmenni.

2013. nov. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!