Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogyan viselkednétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan viselkednétek, miben lennétek, kikkel barátkoznátok, hogyan élnétek, ha egy csettintésre nővé válnátok?

Figyelt kérdés
Most kíméljük meg egymást a biszex meg transz meg mindenféle köztes alternatíváktól! Nem, nem vagyok meleg, köszönöm a kérdést. Egészséges 22 éves férfi vagyok, van egy kultúrát párkapcsolatom a barátnőmmel. A fent kérdezett szerint az érdekelne, hogy hogyan azonosulnátok az új külsőtökkel, és ehhez elvárt nemi szerepekkel. Én pl. ha lány lennék, tuti hogy jól esne nekem, ha udvarol egy pasi, meg lehet jobban figyelnék az egészségemre, hogy ne fázzon fel a vesém, de pl. idegesítene ha a hátam mögött lek*rváznának az öltözködésem miatt. 22/F

2011. nov. 10. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ku.rva lennék vagy hagymapuculó
2011. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mus musculus ***** válasza:
56%
Feltett ugyanilyen kérdést nőknek szólóan is.
2011. nov. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát valszeg nem lennék, ilyen magányos (egyedülálló), de nem lennének igazi barátaim.


Szerintem jobban kifejezném, kiélném magam.


Najó rövidre fogom, asszem egy erkölcstelen ribanc lennék :D

2011. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Igen, én tettem fel azt a kérdést is, nőknek címezve.

Akinek meg nem tetszik a kérdés, nem kell elolvasni. Nagy szívességet tesz vele.

2011. nov. 10. 22:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Tipikus nő lennék, vagyis minden nem szuper kinézetű és gazdag pasast, elhajtanék ha odajönne hozzám egy diszkóban. aztán jót vihognék a lúzereken.
2011. nov. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Egész nap maszturbálnékXD
2011. nov. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem öltöznék kihívóan, nem sminkelném magam. Hétköznapi cuccokban lennék. Olyan lennék, aki elsőre nem tűnik jó csajnak vagy legalábbis nem én lennék az a fajta, akit elsőre bámulnának, de mégis jól néz ki. És nem követném a divatot, amit a lányok 90%-a követ valamilyen szinten.

Rib@nc pedig nem lennék.

2011. nov. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!