Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítene? Többit lent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene? Többit lent lehet olvasni

Figyelt kérdés
Van egy lány aki már régóta tetszik (pontosítok 7 éve) Csak valamiért nem éreztem azt, hogy menne is ez az egész. Szóval, nekem volt más is rajta kívül. Nem is egy, de valahogy nem volt az igazi.

2017. márc. 15. 12:51
 1/2 A kérdező kommentje:

és csak most döbbentem rá arra, hogy szeretem. Annyi mindennel próbálkoztam, levelet írtam, de nem tudom hogy hogyan is tovább. Szeretem de úgy érzem, hogy nekem ez túl korai. Ő is szeret tudom csak én félek de megbántani sem akarom.

Mit csináljak?

2017. márc. 15. 12:59
 2/2 anonim ***** válasza:

mi lenne korai??


24F

2017. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!