Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek a vőlegényem haverjan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek a vőlegényem haverjanak a szülinapjára?

Figyelt kérdés
A haverjaibol csak 2nek van barátnője a többinek nem jön össze vagy nem is akarnak. Ezért általában csak 2-3 lány van velem együtt a társaságban. Elég gaznak érzem amikor csak én vagyok lány mert épp mások nem jöttek. De ha meg mennek a lányok akkor még azért érzem magam furcsán h egyedül ment a párom. Inkább ivos fiús szülinap lesz nem hiszem hogy jól érezném magam. Vajon melyik a kisebb rossz: elenged em egyedül és engem beszélnek ki hogy miért nem mentem vele vagy menjek el és azért lennék kibeszelve h mindenhova megyek vele?
2017. márc. 15. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenen ennyit vacakolsz?
2017. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jesszus, ne legyél már ennyire paranoiás! Ha vőlegényed van, akkor gondolom felnőtt vagy. Felnőtt nőként meg ne úgy alakíts már az életed, hogy másoknak megfelelj, meg "nehogy kibeszéljenek"... xD Nem fognak.

Ha nem mész el, ez lesz a párbeszéd: "Kata hol van, miért nem jött? Dolga van/fáradt/nem akart. Ja, oké."

Nyugi...

2017. márc. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A parommal es a haverjaival szoktunk neha osszeulni, rajtam kivul alfalaban nulla lany van. Mi a problemad?
2017. márc. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ritka gyerekesnek es hisztisnek tunsz. Jezusom...o.o
2017. márc. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj.
2017. márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!