Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan utasítsam vissza, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza, hogy megértse és ne legyen sértő?

Figyelt kérdés
Bolti eladóként dolgozok. Tegnap odajött egy srác és azt mondta bombázó vagyok meg hogy adjam meg a facebookom. Én próbáltam visszautasítani de azt mondta visszajön még, tehát nem voltam elég konkrét. Nem vette a lapot, hogy nem vagyok kíváncsi rá. Mit tehetnék?

2017. márc. 16. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond azt hogy ne haragudj nem szeretnèdq
2017. márc. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Miért ne lehetnél sértő? Az nem az, amit ő csinál? Mondd meg, hogy szálljon le rólad, mert nem érdekel. Kész, pont, a továbbiakban pedig ignoráld.


Te leszel rbbancnak mondva, holott ő a görény.

2017. márc. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

#2 Azért görény mert megpróbál vele megismerkedni ? Oké ez a "azt mondta bombázó vagyok" duma elég gáz, de ettől még ő is csak ember.


Amúgy kérdező "Sajnálom de nem szeretném megadni" vagy "Boldog kapcsolatban élek és nem ismerkedem most, sajnálom" stbstb...

2017. márc. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer bombázó vagy, akkor bombázd meg:) Mondd neki, hogy viselkedjen, mert ez egy munkahely. Vagy ott a másik adu-ász: a "van barátom, nem ismerkedek". Bár nem írtad, hogy van-e, de a lényeg: le kell koptatni ezt a figurát, akár egy kegyes hazugsággal is.
2017. márc. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tolakodonak tartod a kozeledeset,ne foglalkozz a kis lelkevel."Koszi,de nem!"
2017. márc. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hármas, nem, hanem azért, mert nem ért a szobol.
2017. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!