Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az az abszolut "jel" amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az abszolut "jel" amit adhatok egy pasinak, hogy megertse, hogy tényleg tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Azon kívül, hogy elmondanam..
2016. jan. 27. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha beszéltél már vele,akkor egy ilyen célzás után tuti érteni fogja -Ráérek ma délelőtt!
2016. jan. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

A legtöbb pasi abból is leveszi, mi a pálya, ha csak nézed, mosolyogsz rá, vagy ráköszönsz a folyosón, mikor találkoztok.


Amikor ez mind megvolt, és még mindig nem lép, akkor annak általában annyi az oka, hogy nem viszonozza az érdeklődésed.

Innentől csak magadat alázod, ha próbálod kétségbeesetten felhívni a figyelmét, ő meg továbbra is úgy tesz, mintha a világon se lennél.

2016. jan. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"2"értek egyet.

Ha meg van a szemkontaktus és Rá mosolyogsz, akkor vennie kéne a lapot. Ha nem megy oda hozzád, akkor sajnos egyoldalú a vonzalom...nem kíváncsi Rád.

37F

2016. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Én 40-es pasi vagyok,munkahelyemen ha rámmosolyog egy 16éves diáklány akkor hívjam randira,mert tetszem neki?

Ez hülyeség

2016. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3

Vagy csak nem hiszi el... :(

2016. jan. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok, és üzenem a 40-es pasinak, hogy tudok úgy mosolyogni, hogy nem lesz kétséged, hogy mit akarok.... és nem lehet összekeverni azzal, amikor valakivel csak udvarias vagy kedves vagyok.

;)

2016. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"4"reagálva......

Ha folyamatosan Rád mosolyogna egy 16 éves "Nő" akkor hidd el oda mennél.....nem feltétlenül azért hogy randira hívjad, hanem azért mert kíváncsi lennél vajon mit is akar!!!!!

37F

2016. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

10:26-os Hát erre megtaníthatnál. FF vagyok, de én nem tudok, különbséget tenni a nők mosolyai között.

Amikor pl. beszélgetés közben megsimítja a karomat, akkor

kezd esni a tantusz.

2016. jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!