Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti lenéznétek ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lenéznétek ha egy srác sokat sírna a lelki gondjai miatt?

Figyelt kérdés

Nincs vele semmi probléma, csak sok rossz dolog történt vele, és gyakran előjönnek ezek a problémák, és ilyenkor elsírja, vagy elkönnyezi magát.


Járnátok ettől még vele, vagy kizáró ok?



2017. márc. 16. 17:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem köptem le, igazából meglepett, hogy azok ellenére, amik vele történtek, milyen jól tartja magát mert más már nem itt volna. Nagy lelki ereje van, de sokat, sírt is bevallása szerint. Engem nem zavart , inkább csodáltam, hogy micsoda kitartása van.
2017. márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egykori barátom is sokat sírt, depressziós volt, nyomós oka is volt rá. Ez a kapcsolatunk elején volt, örültem, hogy segíthettem neki. Volt, hogy felébredtem éjszaka és láttam milyen rosszul van, sír, nem tud aludni. Megnyugtattam és elaludtunk. :) Ezek csak erősítik a kapcsolatot.

Bár szerintem általánosságban elmondható, hogy csak olyan lányok/nők fogják ezt jól kezelni, akik átérzik, megértik a gondjaidat és nem csodálkoznak azon, ha egy ember - mert a férfiak is azok - sír, mert valami nincs rendben.

Hozzátenném, annak ellenére, hogy soha nem szégyellte azt, ha sír, nagyon magabiztos volt, tudta mit mondjon egy nőnek. :)

2017. ápr. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem, de nem azért - pasas vagyok. :)


Szóval ez csak tőled függ: ő egy olyan ember, aki így dolgozza fel a stresszt, és ENNYI.


Ha ez neked belefér, akkor belefér. Ha nem, akkor nem.


(Szerény, nyomott véleményem szerint nem az számít, hogy milyen módon stresszkezel, hanem hogy a stresszt okozó problémát magát megoldja-e?

Ha kibőgi magát, DE UTÁNA megoldja, akkor no problem! De ha az összes tevékenysége a problémával kapcsolatban annyi, hogy sír...)

2017. ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!