Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon odafigyelek magamra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon odafigyelek magamra, fejlesztem magam, akkor van esélyem rá, hogy felfigyeljen rám az egyetemen, az a srác, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Eddig szürke kisegér voltam, most is az vagyok, csak szerintem egy nagyon kicsivel bátrabb lettem.
2017. márc. 14. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán igen, talán nem. Igazából leginkább azon múlik, hogy van e kiszemeltje a srácnak.
2017. márc. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

És mi van ha nem jössz be neki?

Mert ugye a szépség az relatív.

2017. márc. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van esély, próbáld meg.

Sokat segíthet egy megfelelően rövid szoknya is:)

2017. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd besűrít a másik 3 nője mellé.
2017. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha Reneé Zellwegert értesz a szürke kisegér alatt,akkor nem biztos,ha magyar a kiszemelt és kinézetre megüt mondjuk egy Lengyel Tamás szintet.Az itt kb. félistennek számít itteni viszonyokhoz képest, úgyhogy olyan igényei lehetnek,amilyet akar,úgyis lesz csaja.
2017. márc. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én aztat innen a gép mögül meg nem mondom neked és szerintem senki más sem fogja.


DE!


Ha változol - és előnyödre változol -, akkor azzal bizony az esélyed is nő. Hogy aztán pont annál a srácnál fogsz-e majd bejönni, vagy épp egy hasonló kaliberűnél, netán egy olyannál, aki klasszisokkal jobb... megint csak nem tudom. De mennél több vagy, annál több minden lesz majd benne a pakliban is.

2017. márc. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szürke kisegér" ez tetszett! :) Rám is mondták még suliban anno.

Természetesen van esélyed, de a lényeg inkább szerintem, hogy magadat add! Magadért kedveljen, szeressen meg! Ne úgy értsd a fejlesztést, hogy most gyökeresen akarsz mindenen változtatni csak azért, hogy elnyerd a figyelmét mert az nem Te leszel. Ha felveszel egy álarcot és csak úgy tudsz vele kontaktusba kerülni az nem lesz jó. Légy önmagad és csak természetesen! Amúgy nem a lánynak kell teperni szerintem. :) 31/F

2017. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nincs. Az a srác naponta minimum 25 nőre figyel fel rajtad kívül.. pedig még csak reggel van és épp felszállt ez egyik villamosra.
2017. márc. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!