Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy nő sikeresen választ "maga alatt" iskolázottságban, hogy abból értelmes, működő kapcsolat lesz?

Figyelt kérdés
2017. márc. 16. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

nem az iskolán múlik szerintem

sokaknak diplomájuk van azt kitörölhetik vele

vagy épp diploma, de még anyuci kisfai

szerintem nem ezen múlik, hogy probléma e egy nőnek a dolog


24F

2017. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Egyik ismerősöm pasija 3 diplomával rendelkezik. Megcsalta a csajt azon okból kifolyólag, hogy túl kicsi a melle. Ennyit ér az iskolázottság. Szerintem iq helyett eq-t csekkolj párkeresésnél.
2017. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Akkor én is felvilágosítást adok neked kérdező: a papír semmit se jelent, az csak a munkádhoz kell. De az értelmi szintedet, a beállítottságodat, az érzelmi intelligenciádat--stb- nem az iskolában tanulod.


Csak, hogy a kérdésre is válaszoljak: párom a tescoban árufeltöltő, én könyvtárosi diplomát szereztem és könyvtárban dolgozom.

Már 4 éve boldog párkapcsolatban élünk.


Remélem most már örülsz.

2017. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
Van diplomám és dupla annyit keresek, mint a férjem. Na és? Tudom, hogy becsületes és jó ember, aki figyel rám. A többi meg nem számít.
2017. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Barátom anyja vegyész, egyetemi tanár, az apja villanyszerelő. 30 éve együtt vannak. Az viszont fontos, hogy a férfi is elég intelligens, így nincs kommunikációs probléma. Szerintem egy ilyen kapcsolatban ez a fő gond
2017. márc. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
27%

Iskolázottság 1000 éve=műveltség

Iskolázottság napjainkban=bizonyos feladat ellátására akkurátusan beidomított.

Szerintem nem számít sokat, ha az adott ember megőrzi az érdeklődését a világ iránt.

30/f/8általános+gépészet fémtechnika+be nem fejezett történelem tanári szak

2017. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
ezekből a kérdésekből mindig oda akarnak kilyukadni csomóan hogy a diplomások a legsötétebb emberek és jobb ha eltitkolják a végzettségüket mielőtt megköpdösnék őket...
2017. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem csak arra, hogy a nem diplomások nem a legsötétebb emberek és kár lenne ez alapján bárkit leköpdösni. Szerintem belátható, hogy a párkapcsolatomat például nem az fogja meghatározni, hogy mennyire vagyok jó gépésztechnikus, vagy történelem tanár. Vagy hibás ez a feltevés ?

30/f

2017. márc. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ha a kapcsolathoz is másodállásként tekint és az állás megköveteli a diplomát, akkor nem fog működni.
2017. márc. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én egyetemre járok, a barátomnak "csak" egy technikusi végzettsége van. Szereti a munkahelyét, szereti a munkáját, értelmes, kedves, jóravaló férfi. Mégis miért érdekeljen engem a végzettsége? Az a lényeg, hogy boldog legyen azzal, amit választott és mint emberek, összeilljünk. Ez mind pipa, a párkapcsolatunk boldog.
2017. márc. 17. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!