Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/férfiak, fontos, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/férfiak, fontos, hogy a párotok vagy ti magatok tetováltak legyetek vagy piercinget lőjetek?

Figyelt kérdés
Minél több a válasz, annál boldogabb leszek. A századik válaszoló kap egy pólót. Nemet és kort is írjatok legyetek szívesek.

2017. márc. 17. 06:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem ez alapján döntök, de ha van ízléses tetoválás, piercing az be tud jönni. Saját részről sem zárkózom el ezektől, de tetkóm nem valószínű, hogy lesz, esetleg nyelvpiercingbe gondolkodok jelenleg.


27/F

2017. márc. 17. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem, sőt.
2017. márc. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok, mint #1, nekem két tetoválásom van, szinte biztos hogy lesz még, a pc nem vonz (bár volt olyan időszak, amikor akartam, így utólag szerencsére nem kapkodtam el). Lányokon az ízléses tetoválás, jól elhelyezett pc tetszik, nagyon is, a tucatmegoldásokat kivéve.
2017. márc. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%

jaaa poersze itt minden nő azt írja majd h "fúúújjjj"

de mégis a lazar angelovra csorgatja a nyálát az összes :D

meg a tetkós vagányokra.

ne remélj itt releváns választ.

vizet prédikál, de bort iszik az összes!!!


nekem nem szempont egy csajon, teljesen mindegy h van-e neki vagy nincs. Vonzó egy szép tetkó, tény, de az érintetlen bőr is ugyanilyen szép tud lenni.


26/F

2017. márc. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Ha nem ízléstelen a tetoválás, akkor nem zavar, pc szintén. Én egyedül köldök piercingen gondolkoztam, de nem voltam hozzá elég bátor. :D

25L

2017. márc. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Rajtam is van es szeretnek meg tetkot :-)


Ha szep es igenyes akkor nem zavar a pasin sem

Nem kizaro ok de elony sem.

2017. márc. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Mivel ez a kérdés általánosságban lett feltéve ezért válaszolok rá.

Olyannal sosem jönnék össze, akinek látható helyen van tetoválása. Értelem szerűen, a tiszta bőrű férjemet sem kérném arra, hogy firkáltassa össze magát, ha neki magának ilyen ambíciói lennének, annak nem igazán örülnék. Piercinget sem preferálom, nők esetében mehet 1-1 lyuk a fülbe, nekem is van, bár ebbe nekem semmi beleszólásom nem volt 6 hetesen.

2017. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#7 vagyok, 28, nő
2017. márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A párom teste az övé, amivel azt csinál, amit akar. Jelenleg rajta nincs egy se, engem nem zavar, de ha lenne, az se.

Nekem viszont magamon fontos. Most 4 tetoválásom van és 3 piercingem.

Meg 2 lányom, akik közül a kicsi 7 hónapos és szoptatom, jelenleg emiatt csúszik a tetkó, de tervek vannak.

2017. márc. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én kiskamaszkorom óta tudtam, hogy szeretnék tetoválást. Nem kapkodtam el, néhány hónapja éves fejjel készült el végül az első :), de mindig is tudtam, hogy szeretnék.

Ennek okán, egy olyan férfi, aki elítéli a tetovált nőket, szóba sem jöhetett volna, egy ilyen régi elképzelésről nem mondtam volna le más kedvéért.

A piercing nem vonz (max fülben), így ez a része számomra nem releváns.


Férfi esetében a nagyon vadas piercingek (mellbimbó meg ilyen bőrbe ültetett és egyéb extrém dolgok) nem jönnek be, a tetoválás viszont igen. Azt nem állítanám, hogy létfontosságú, tehát nem szűrő egy szimpatikus férfi esetében, hogy "nincs tetkód, kuka", de tetszik - persze, csak ha igényes az a tetoválás.

Szóval, mondjuk úgy, plusz jó pont, ha amúgy is szimpi, de csak emiatt nem figyelek fel egy pasira.


26N

2017. márc. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!