Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő a jelenlétemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő a jelenlétemben folyamatosan elcsukló és vékony hangon beszél, akkor szimpatikus vagyok neki?

Figyelt kérdés
Nem csak nekem tűnt fel, mások is megjegyezték már.
2017. márc. 17. 11:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként sokat szemezünk és mosolyog is rám, csak nem merek kezdeményezni mert pár évvel idősebb nálam.
2017. márc. 17. 11:10
 2/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Igen.
2017. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű
2017. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elcsukló hang egyértelműen erre utal, nagyon nagy hatással lehetsz rá. Arra ügyelj, hogy intelligens ember módjára kezeld ezt az egészet, és ne akarj ezzel visszaélni.
2017. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valamikor rajtam is biztosan érződik és látszik is,hogy zavarban vagyok ha ott van Ő is, akihez vonzódom. Szintúgy a hangszinem megváltozik,mozgásomon is kiütközik ez. Ilyenkor próbálom leplezni a zavaromat, az izgatottságomat, de ezáltal csak még feltűnőbb lesz,hogy a föld forog velem, a szívem kalapál, lebénul az agyam stb.. Jobban teszem, ha meg sem szólalok ilyenkor :D szerencsére egy kis idő után már elmúlik ez a lámpláz,és mintha mi sem történt volna úgy viselkedem, de sajnos sokszor előtör ez az érzés bennem.
2017. márc. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!